Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Nowe miejsce na rowerowej mapie Wrocławia

Nowe miejsce na rowerowej mapie Wrocławia

Data: 2015-06-24
Źródło: Informacja własna

W kultowym miejscu we Wrocławiu ponad 50 lat istniała księgarnia. Teraz jej miejsce godnie zastąpić ma sklep, który podąża rytmem miasta.

Czasy się zmieniają, coraz ciężej jest prowadzić biznes poza galerią handlową i internetem. Są jednak branże handlowe, które nie sprawdzają się w galeriowych zamkniętych boksach. Potrzebna jest przestrzeń i swobodny ruch pieszych. Taki plan obrał jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów rowerowych we Wrocławiu - Rowery Stylowe.

Ze swojego znanego,ale nieco oddalonego miejsca tj z ulicy Komuny Paryskiej, już w okresie wakacyjnym przenosić się będzie na ulicę Świdnicką, pod Arkady. Powstaje tam nowoczesny salon rowerowy z bogatą ofertą rowerów najlepszych holenderskich marek: Batavusa, Sparty, Cortina i Gazelle. W sklepie klienci będą także mogli zaszaleć z wyborem rowerków dla dzieci, hulajnóg, przyczepek rowerowych i wielu akcesoriów które przydadzą się w codziennej jeździe po mieście. W nowym lokalu powstanie również profesjonalny 2 stanowiskowy serwis. 

Chociaż sklep prężnie funkcjonuje od wielu lat ( i to zarówno w sieci jak i stacjonarnie) - przeniesienie lokalizacji w tak uczęszczane, lubiane i rozpoznawalne miejsce na mapie Wrocławia wydaje się być „strzałem w dziesiątkę“ dla jeszcze lepszej rozpoznawalności marki.

Dodatkowym atutem miejsca ma być powstający wewnątrz sklepu bar ze świeżo wyciskanymi sokami owocowo-warzywnymi. Pomysł ten wziął się z zamiłowania właścicieli do zdrowego odżywania, a także z potrzeby lokalnego rynku.

Sklep z barem jest w fazie prac wykończeniowych. O otwarciu na pewno będziemy jeszcze informować.KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!