Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > V Piknik na Welodromie w ramach BIKE DAYS Festiwalu Filmów Rowerowych

V Piknik na Welodromie w ramach BIKE DAYS Festiwalu Filmów Rowerowych

Data: 2017-06-02
Źródło: Informacja własna

Już po raz piąty BWA Wrocław (Biennale Sztuki Zewnętrznej Out of Sth) i BIKE DAYS zapraszają na Piknik na Welodromie we Wrocławiu. Bohaterem wydarzenia 11 czerwca będzie tradycyjnie 88-letni, zachowany w świetnym stanie, Tor Kolarski im. Wernera Józefa Grundmanna na wrocławskim Poświętnem. W programie m.in. komentowane na żywo wyścigi, darmowa wypożyczalnia rowerów torowych, pracownia sitodruku, food trucki, koktajle i napoje. Piknik zakończy plenerowy pokaz dwóch festiwalowych filmów. Wstęp wolny.

Wrocławski Welodrom to obiekt wyjątkowy pod wieloma względami: trudny technicznie, beto-nowy, piekielnie szybki. Próżno szukać drugiej takiej pętli w Polsce, a nawet w Europie. Projekt toru powstał w legendarnej pracowni Clemensa Schürmanna, niemieckiego kolarza torowego i architekta. Mało kto wie, że niedawno wybudowany, jeden z najnowocześniejszych torów na świecie, tor w Pruszkowie wyszedł z pracowni Schürmannów. Przed wojną welodrom przy Żmigrodzkiej odwiedzały tłumy mieszkańców, by podziwiać zwinność Richarda Scheuermanna, zwanego Matadorem z Breslau. Dziś wciąż jest to miejsce mało znane wrocławianom, które chcemy ożywić i przywrócić miastu. Dlatego robimy piknik i wyścigi. Dla dużych i małych, ścigających się i szukających relaksu w niezwykłych okolicznościach architektury.

Piknik rozpocznie się o godzinie 16:00 w niedzielę 11 czerwca na Welodromie przy ul. Żmigrodzkiej 243 i będzie puentą programu Bike Days Festiwalu Filmów Rowerowych, który zainaugurujemy w Kinie Nowe Horyzonty 8 czerwca. W programie znalazły się produkcje doku-mentalne, fabuły i krótkie metraże. Harmonogram obejmuje 22 filmy w kilku blokach tematycznych i wydarzeniach specjalnych. Ponadto zapraszamy na spotkania z gośćmi i imprezy w Klubie Festiwalowym SUROWIEC.Podczas BIKE DAYS po raz trzeci odbędzie się konkurs filmowy „Platforma Filmów Rowerowych”. – Dokument, fabuła, krótki metraż, animacja – nie nakładamy żadnych ograniczeń w zakresie formy. Ważne, aby film nie przekroczył 15 minut. Przysyłajcie filmy – mówią organizatorzy. Wybrane produkcje pokazane zostaną w Kinie Nowe Horyzonty w sobotę 10 czerwca, gdzie jury wybierze zwycięzcę. Drugą nagrodę przyzna publiczność. Zgłaszanie filmów odbywa się poprzez formularz na stronie organizatora bikedays.pl/platforma. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody od firmy 71 ZABEZPIECZEŃ oraz HULTAJ.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2018-10-11 15:05 anonim |
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)
2018-11-09 07:05 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>Обучение программе Автокад с нуля самостоятельно</a> по практическому самоучителю, читайте, смотрите <a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>тут</a>.
2018-11-12 06:08 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>Как нарисовать луч в Автокад</a> с помощью инструмента луч, смотрите, читайте <a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>на сайте</a>.