Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Nowy dystrybutor Specialized w Polsce

Nowy dystrybutor Specialized w Polsce

Data: 2007-10-10
Źródło: Informacja własna

Nie jest to świeża informacja, bo o zmianie dystrybutora amerykańskiej firmy na region Polski ptaszki ćwierkały już na wiosnę, jednak właśnie we wrześniu odbyła się pierwsza prezentacja kolekcji na rok 2008 organizowana przez nową firmę. Przez wiele lat rowery i akcesoria firmy "Specialized" były dystrybuowane przez warszawską firmę "Ski-Team" (która z kolei podzieliła się w 2002 roku na oddział hurtowy - Rea-Sport oraz detaliczny Ski-Team). Na wiosnę dystrybucję przejęła czeska firma "69 Company s.r.o.". Z jej ramienia teren polski będą obsługiwały dwie osoby odpowiedzialne zarówno za kontakty z dystrybutorami, jak i serwis i obsługę napraw gwarancyjnych.

Zmiana daje nadzieję, że interesy tego jednego z najbardziej renomowanych producentów rowerów na świecie będą reprezentowane lepiej niż do tej pory. Jak zapewnia przedstawiciel nowego dystrybutora, wszystkie gwarancje na rowery tej marki sprzedawane do tej pory poprzez dotychczasowego dystrybutora będą uwzględniane. Warto wspomnieć że rowery grawitacyjne Specialized, jako jedne z niewielu mają gwarancję dożywotnią - podobnie jak wszystkie pozostałe modele. Jednoślady sprowadzane z zagranicy własnym sumptem będą objęte gwarancją światową, jednak w przypadku naprawy klient ponosi koszty przesyłek i obsługi.

Ciekawostką na rok 2008 będzie możliwość przetestowania roweru przed zakupem. Wybrane sklepy w swojej ofercie będą posiadały specjalne rowery testowe (minimum 3 sztuki z każdej grupy rodzajowej), które klienci mogą wypożyczyć bezpłatnie i wypróbować.

W kolejnych odcinkach przedstawiamy wszystkie nowości firmy Specialized na rok 2008.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!