Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Relacja z BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

Relacja z BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

Data: 2015-04-15
Źródło: Informacja własna

W miniony weekend na nowoczesnych obiektach Amber Expo w Gdańsku odbył się BIKE Festiwal–impreza promująca modę na rowerowy styl życia organizowana przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S. A.

BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.

Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentowało ponad osiemdziesiąt firm i marek zarówno z Polski jak i z Europy. Wystawcy bardzo poważnie potraktowali udział w targach i profesjonalnie przygotowali się do przyjęcia odwiedzających. Na wielu stoiskach, oprócz możliwości zapoznania się z najnowszą kolekcją sprzętu rowerowego i bezpośredniego kontaktu z branżowymi specjalistami, można było dokonać zakupów w zaskakująco atrakcyjnych cenach z czego bardzo chętnie korzystali goście imprezy. Mimo iż impreza z założenia odbywała się w konwencji B2C, wielu wystawcom spoza Trójmiasta udało się  nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami lokalnej branży rowerowej.

Jednak BIKE Festiwal to nie tylko targi, na odwiedzających czekało również mnóstwo atrakcji, wśród których znalazły się m. in; tor testowy dla rowerów i pojazdów elektrycznych, profesjonalne kolarskie testy wysiłkowe, szkolenia pierwszej pomocy, zawody dla dzieci na rowerkach biegowych z cyklu TUPU-TAP MP2K CUP, pokazy akrobacji w wykonaniu mistrza trialu rowerowego Bartka Ćwika, darmowe przeglądy rowerowe,  miasteczko ruchu drogowego, strefa aktywności dziecka z animatorami i ścianką wspinaczkową.

Na scenie co godzinę odbywały się konkursy w których zwycięzcy wygrywali markowe rowery, stroje rowerowe, kamerki sportowe, okulary, akcesoria i kosmetyki rowerowe oraz  tandemowe loty paralotnią z Mistrzem Świata Norbertem Nowickim. Termin imprezy nieprzypadkowo zbiegał się z inauguracją sezonu rowerowego potwierdzeniem czego była również słoneczna pogoda sprzyjająca wydarzeniu.

BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.

BIKE Festiwal odbywał się w ramach Free Time Festiwalu, w którego skład wchodziły również: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Kajak Expo, Baltic Games i Festiwal Smaków Food Trucków.

Podczas weekendu obiekty Amber Expo odwiedziło 13 000 osób, co jest niewątpliwie ogromnym sukcesem organizatora. Opierając nie na pozytywnych opiniach zarówno wystawców jak i odwiedzających można zakładać, że BIKE Festiwal na stałe wpisze się do kalendarza wydarzeń rowerowych jako największa tego typu impreza Polsce północnej.

fot. MTG S.A.

BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku fot. MTG S.A.
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!