Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Różne > Rowerowe kalandarze na rok 2007

Rowerowe kalandarze na rok 2007

Data: 2006-12-18
Źródło: Informacja własna

Rowerzysta - tez człowiek - kalendarz musi mieć. Najlepiej oczywiście - rowerowy. Specjalnie dla naszych czytelników zrobiliśmy przegląd kalendarzy o takiej tematyce dostępnych na rynku.

Cyclepassion

Firma Cyclepassion zaprezentowała niezwykły kalendarz na rok 2007. Stworzony dla rowerzystów przez żonę rowerzysty. Duże, piękne zdjęcia na błyszczącym papierze zostały wykonane przez Anke Wilken. Jej mąż jest fanatycznym bikerem spędzającym cały swój wolny czas na dwóch kółkach. Anke cały czas otoczona przez rowerowy świat postanowiła zrealizować swój nowy projekt?

2007 Brinton Calendar: Les Heros du Velo

Zupełnie innego rodzaju jest natomiast kalendarz "Les Heros du Velo". Tutaj każdy miesiąc został ozdobiony karykaturą jednego z dwunastu słynnych kolarzy dwudziestego wieku. Wybór oraz wykonanie grafik to dzieło ilustratora magazynu "VeloNews"David'a Brinton'a.

  • Format: 33 cm x 33 cm
  • Cena: 14,95 $
  • Więcej informacji: strona WWW »

Cycle & Recycle 2007

Kolejny - trzeci kalendarz na rok 2007 o tematyce rowerowej to "Cycle & Recycle 2007" wydany przez 18 organizacji i wydawców z USA, Kanady oraz Europy. Zdjęcia użyte w publikacji zostały zebrane przez miłośnika i aktywistę rowerowego: Johna Dowlina z Filadelfii w USA z pomocą innych fotografów rowerowych. W publikacji nacisk został położony bardziej na słowo "Recycle" niż na "Cycle" - co widać już na pierwszej stronie kalendarza

Kalendarz 2007 bikeBoard

Na koniec zostawiliśmy naszą rodzima produkcję - czyli kalendarz dodawany do numeru 9/2006 bikeBoadu. Tematycznie jest on podobny do Cyclepassion co do jakości zdjęć... ocenę pozostawmy nabywcom...

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!