Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Rowery Decathlon zmieniają nazwę

Rowery Decathlon zmieniają nazwę

Data: 2007-05-23
Źródło: Informacja własna

Na polskim rynku rowerowym pojawiła się w 2007 roku nowa marka rowerowa: B'Twin. Nie wszyscy jednak wiedzą, że tak naprawdę rowery te są obecne na rynku od wielu lat. B’Twin to marka rowerowa powstała pod skrzydłami sieci Decathlon. Nazwa związana jest bezpośrednio z jednym z najbardziej uniwersalnych, najpopularniejszych i lubianych modeli Decathlon z poprzednich sezonów. Mówiąc wprost rowery B’Twin to rowery sieci salonów sportowych Decathlon (podobnie jak marka butów Kalenji – także należy do Decathlona)

Decathlon to całkiem doświadczony producent – pierwsze rowery były sprzedawane w 1976 roku, a 10 lat później powstała marka „Decathlon Cycle”. W 2000 roku firma wypuściła pierwszy model B’Twina, od którego w 2006 roku przyjęto nazwę dla całej kolekcji rowerów.

Proponowane modele rowerów zawierają się w cenach od 449zł (podstawowy model ATB – Rockrider Vitamin) do 13 999zł. (profesjonalny rower szosowy RC700 również w wersji FC na zamówienie - Full Composite)

Gama rowerów szosowych B’twin Racing nawiązuje do modeli profesjonalnych używanych przez grupę kolarską AG2R – jednej z czołowych formacji wyścigu Tour de France.

Trzonem produktów marki B’twin są rowery dziecięce, a także uniwersalne, stworzone z naciskiem na ergonomie rowery miejskie i trekkingowe oraz rowery górskie XC ( jak Rockrider 5.2 za 999zł czy model znany już na polskim rynku, stworzony z myślą o amatorach maratonów MTB - Rockrider 8.1)

Pełna oferta produktów B’Twin na polskim rynku dostępna jest na stronach http://www.decathlon.com.pl »

Tagi: btwin , Decathlon
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!