Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Rozstrzygnięcie I etapu konkursu "Zaprojektuj rower i pokaż go Światu"

Rozstrzygnięcie I etapu konkursu "Zaprojektuj rower i pokaż go Światu"

Data: 2012-09-20
Źródło: Informacja własna

Autorzy 11 prac wyłonionych podczas drugiego etapu konkursu staną przed szansą prezentacji swoich projektów rowerów i bezpośredniej konfrontacji z producentami z branży. Efektem a zarazem ideą tego spotkania ma być współpraca i możliwość zrealizowania projektu, który ma na celu stworzenie nowego rozwiązania technicznego, ukazanie nowego spojrzenia na tematykę rowerową, znalezienie alternatywy dla sprzętu istniejącego na rynku, przedstawienie innowacyjnego rozwiązania w sposobie poruszania się na rowerze, znalezienie dla niego nowej formy, stworzenie specjalistycznego sprzętu definiującego daną kategorię rowerową. Projekty będzie można zobaczyć na targach KIELCE BIKE-EXPO w Targach Kielce od 2 do 4 października w specjalnie przygotowanej strefie LINK 2012 w hali E. Jest to forma promująca wartość designu w produkcji i marketingu, a także okazja do spotkania producentów i projektantów.

Organizatorem Konkursu LINK jest zespół Projektantów i Targi Kielce. Skierowany jest on przede wszystkim do projektantów wzornictwa przemysłowego oraz hobbystów zainteresowanych branżą rowerową. Termin nadsyłania zgłoszeń i projektów upłynął z dniem 31 sierpnia 2012 roku. Jury wyłoniło 11 najlepszych projektów, które przeszły do II Etapu. Do 26 września 2012 roku projektanci są zobowiązani przesłać plansze prezentacyjne.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!