Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Turystyka > Garmin BaseCamp Adventure

Garmin BaseCamp Adventure

Data: 2012-09-21
Źródło: Informacja własna

Garmin BaseCamp Adventure Garmin prezentuje aplikację BaseCamp z najnowszą aktualizacją Adventure - funkcjonalne narzędzie nie tylko do planowania wypraw, ale sprawdzające się również jako interaktywny dziennik podróży, dzięki któremu będziesz mógł dzielić się swoimi przygodami i czerpać z doświadczenia innych globtroterów.

Garmin BaseCamp to darmowa aplikacja, która umożliwia planowanie podróży, wyznaczanie tras i dokładną analizę czekającej nas drogi. Użytkownik może prześledzić wzniesienia i opadanie terenu, przejrzeć zdjęcia satelitarne miejsc, które chce odwiedzić, a nawet sprawdzić nasłonecznienie w zależności od pory dnia. Pozwala to wybrać przed wyjazdem najlepsze miejsce na biwak, odpowiednio dopasować poziom trudności szlaku i przewidzieć, ile czasu będziemy potrzebować na pokonanie określonej trasy. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni amatorzy turystyki aktywnej mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, czego się spodziewać i będąc na to przygotowanym.

Najnowsze rozszerzenie aplikacji, Garmin Adventure, umożliwia również dzielenie się swoimi przygodami i korzystanie z doświadczenia innych podróżników. Program BaseCamp pozwala na połączenie śladu naszej trasy, punktów orientacyjnych, zdjęć z przypisanymi współrzędnymi, filmów wideo i innych elementów, tworząc wirtualny zapis naszej przygody, którą następnie możemy podzielić się ze znajomymi, rodziną czy opublikować w Internecie. Zdjęcia i filmy wideo, które mają przypisane współrzędne geograficzne (geotagowanie) są automatycznie umieszczane w odpowiednich miejscach na mapie. Inne można samodzielnie przyporządkować do rejonu, w którym zostały wykonane.

Użytkownicy programu BaseCamp mogą przeglądać opublikowane przygody bezpośrednio z poziomu aplikacji. Doświadczenia innych podróżników są doskonałą inspiracją do własnych wypraw. Wybierasz się w nieznany teren i chciałbyś zobaczyć, jak można spędzić tam czas i które trasy będą dla Ciebie najciekawsze? BaseCamp umożliwia przesyłanie zapisów innych użytkowników bezpośrednio do naszego urządzenia GPS, aby móc z łatwością podążyć ich śladami.

Garmin BaseCamp Adventure Garmin BaseCamp Adventure Garmin BaseCamp Adventure Garmin BaseCamp Adventure Garmin BaseCamp Adventure

Tagi: garmin , gps
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!