Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Szczecin: Forum zrównoważonego transportu

Szczecin: Forum zrównoważonego transportu

Data: 2009-12-04
Źródło: Informacja własna

W Szczecinie odbędzie się Forum Zrównoważonego Transportu, którego celem jest wzajemne zaprezentowanie i poznanie środowisk działających w Szczecinie na rzecz zrównoważonego transportu jaki szeroko pojętej poprawy jakości życia w mieście. Stowarzyszenie Rowerowy Szczecin chce wspólnie zorganizować Tydzień Zrównoważonego Transportu we wrześniu 2010 oraz aby impreza odbyła się na bardzo wysokim, europejskim poziomie. By w dużym stopniu wpłynęła na świadomość władz miasta oraz mieszkańców, zwróciła uwagę na potrzebę bardziej racjonalnego użytkowania przestrzeni miejskiej.

Tydzień Zrównoważonego Transportu to impreza, która od wielu lat na stałe gości w licznych miastach Europy. W Polsce także możemy zaobserwować wciąż rozwijające się tego typu przedsięwzięcia.W Szczecinie niestety Tydzień Zrównoważonego Transportu nigdy nie był organizowany lub był z takim rozmachem, że nikt go nie zauważył....

Na pierwszym spotkaniu organizatorzy chcieliby przede wszystkim poznać się ze wszystkimi, którzy aktywnie włączą się do działania i mają wiele pomysłów, które można zrealizować.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Rowerowy Szczecin

Więcej informacji: Stowarzyszenie "Rowerowy Szczecin" »

Tagi: Szczecin
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!