Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2014 juz wkrótce

Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2014 juz wkrótce

Data: 2014-09-15
Źródło: Informacja własna

Już niedługo - 25 września rozpoczynają się w Kielcach jedyne w Polsce targi branży rowerowej. Kielce Bike-Expo,- jedna z największych w Europie imprez tego typu, jest współorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Rowerowe i potrwa do - 27 września.

(full) -targi_kielce_bike_expo_2014.jpg

Międzynarodowe Targi Rowerowe to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej, Polskiego Związku Kolarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Rowerów, Stowarzyszenia Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL.

KIELCE BIKE-EXPO 2014 to 5 hal ekspozycji oraz dodatkowy pawilon do jazdy testowej dla rowerów elektrycznych i nietypowych. Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie finał MtbCrossMaraton oraz po raz pierwszy MARATON KIELCE BIKE EXPO. W programie znajdą się również finał Konkursu GMINA PRZYJAZNA ROWERZYSTOM oraz I Zlot Rowerów Nietypowych, gdzie zobaczyć będzie można najciekawsze dwuślady z całej Polski w kategoriach Więcej niż dwa kółka, Więcej niż jedna osoba, Retro, Crazy design oraz Open. Już teraz można zapisywać się do udziału w wydarzeniach towarzyszących!

Więcej informacji: www.bike-expo.targikielce.pl

 
Pierwsze dwa dni targów skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kolarski, Europejska Unia Kolarska, Europejskie Stowarzyszenie Producentów Rowerów, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych, Polska Organizacja Turystyczna, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce.

 

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!