Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > XV Wielki Ogólnopolski Rajd Rowerowy Szlakiem Zwiniętych Torów.

XV Wielki Ogólnopolski Rajd Rowerowy Szlakiem Zwiniętych Torów.

Data: 2009-07-30
Źródło: gp24.pl

Rodzinny rejs na Bornholm to główna nagroda, jaka zostanie rozlosowana podczas niedzielnego XV Wielkiego Ogólnopolskiego Rajdu Rowerowego Szlakiem Zwiniętych Torów. Druga trasa rekreacyjna, dla wszystkich, o długości 17 kilometrów. Ustka – Wytowno – Machowinko – stacyjka rowerowa Dębina – Poddąbie. Zapisy od godz. 11 na terenie OSiR w Ustce. Start o godz. 12.

Losowanie nagrody głównej około godz. 15.30 na mecie rajdu. Organizatorami imprezy Klub Turystyki Rowerowej Bezkres, STS Ustka oraz OSiR w Ustce.

To wielka gratka dla mieszkańców i turystów, którzy zdecydują się wybrać na trasę rajdu. Wyspa Bornholm słynie z wygodnych i bardzo długich szlaków rowerowych. Rejsy wypływają z Ustki.

XV Wielki Ogólnopolski Rajd Rowerowy Szlakiem Zwiniętych Torów odbędzie się w niedzielę, 2 sierpnia. Do wyboru są dwie trasy. Główna o długości 60 kilometrów: Ustka – Wytowno – Machowinko – Objazda – Gardna Wielka – Siecie – Smołdzino – Słowiński Park Narodowy

– Rowy – stacyjka rowerowa Dębina – Poddąbie. Zapisy w dniu wyjazdu od godz. 8 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce, przy ul. Grunwaldzkiej 35. Start o godz. 9.

Czytaj dalej na stronach gp24.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!