Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > ALE fota! - wygraj trening z rekordzistką Polski w półmaratonie!

ALE fota! - wygraj trening z rekordzistką Polski w półmaratonie!

Data: 2014-07-26
Źródło: Informacja prasowa

ALE fota!Trening z rekordzistką Polski w półmaratonie - Karoliną Jarzyńską, konsultacje żywieniowe z dr Jakubem Czają oraz zestawy suplementów dla sportowców marki ALE. Takie nagrody można wygrać w trwającym właśnie konkursie „ALE fota!”. Zabawa potrwa do 3 sierpnia, a wszystkie informacje można znaleźć na profilu www.facebook.com/ActiveLifeEnergy.

Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie za pomocą specjalnej aplikacji swojego sportowego zdjęcia – z zawodów lub z treningu. Przesłane fotografie zostaną poddane głosowaniu użytkowników portalu Facebook. Zdjęcia z największą ilością „lajków”, wygrywają!

(full) ALE fota!-ale_fota_kross_konkurs3.jpg


Nagrodą główną w konkursie jest udział w indywidualnym treningu ze znakomitą polską lekkoatletką i ambasadorką marki ALE – Karoliną Jarzyńską lub konsultacja z dr Jakubem Czają – specjalistą z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Laureaci otrzymają ponadto zestawy produktów marki ALE: żele energetyczne, napój węglowodanowy ALE Race i suplementy diety z żelazem, magnezem i witaminą D.

Szczegółowy regulamin zabawy oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są poprzez aplikację konkursową na profilu www.facebook.com/ActiveLifeEnergy. Głosowanie kończy się 3 sierpnia.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!