Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Wygraj 600 zł w konkursie "Rowerownik bez barier"

Wygraj 600 zł w konkursie "Rowerownik bez barier"

Data: 2014-04-18

Ścieżki rowerowe i komunikacyjne oraz miejsca dostępne i atrakcyjne dla osób poruszających się na rowerach są znane każdemu aktywnemu rowerzyście. Choć jeszcze nie wszystkie są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością, które aktywnie spędzają swój wolny czas, mimo to chcemy dzielić się dobrymi praktykami! Zatem jeżeli znasz na Mazowszu takie przyjazne miejsca, weź udział w naszym konkursie!

Fundacja Integracja wraz z Fundacją BGŻ zachęcają do wzięcia udziału w internetowym konkursie „Rowerownik bez barier”, w którym do wygrania są trzy równorzędne nagrody pieniężne w wysokości 600 zł, gadżety rowerowe i pamiątkowe dyplomy.

Konkurs ma na celu aktywizację sportową osób z niepełnosprawnością poprzez promocję dostępnych dla nich tras rowerowych, ścieżek komunikacyjnych oraz atrakcyjnych miejsc z terenu całego Mazowsza.

Konkurs jest skierowany do osób powyżej 16. roku życia, które opracują trasy rowerowe, ścieżki komunikacyjne lub miejsca dostępne i atrakcyjne m.in. dla rowerzystów z niepełnosprawnością.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do dnia 7 maja 2014 r. do godz. 23:59 przesłać na adres mailowy: redakcja@niepelnosprawni.pl swoją pracę konkursową w jednej z wyznaczonych form:

  • graficznej – mapa trasy,
  • zdjęciowej – fotograficzny zapis trasy,
  • tekstowej – opis trasy.

Prace konkursowe prezentowanych tras powinny uwzględniać m.in.: dostępność, płynność komunikacyjną, punkty serwisowe, atrakcje turystyczne, miejsca przyjazne dla osób z niepełnosprawnością itp.

Do maila prosimy także dołączyć swoje dane teleadresowe.

Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Czytaj dalej na stronach niepelnosprawni.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!