Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Bil Sport Active - czyli koniec problemów z praniem

Bil Sport Active - czyli koniec problemów z praniem

Data: 2012-04-19
Źródło: Informacja własna

Biegasz, tańczysz lub grasz w tenisa? A może jeździsz na rowerze lub uprawiasz fitness? Tak czy inaczej musisz zmierzyć się z praniem odzieży sportowej. Poznaj zatem swojego nowego sprzymierzeńca - Bil Sport Active to najwyższej jakości specjalistyczny płyn do prania i pielęgnacji odzieży sportowej.

Specjalistyczna odzież sportowa to obecnie niezbędny element garderoby każdego miłośnika aktywnego trybu życia. Niestety, większość tkanin funkcyjnych jest trudna w pielęgnacji i stroje sportowe należy prać ręcznie lub w specjalnych warunkach. I tu z pomocą przychodzi Bil Sport Active, opracowany z myślą o osobach aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportu, zarówno rekreacyjnie, jak i amatorsko.

Bil Sport Active to specjalistyczny płyn do prania i pielęgnacji odzieży sportowej, polecany szczególnie do tkanin funkcyjnych: oddychających, nieprzemakalnych, wiatroszczelnych, membranowych, bawełnianych i innych trudnych w pielęgnacji. W swojej formule zawiera neutralizator zapachów, który działa jak antyperspirant, pochłaniając pot i długo utrzymując świeżość tkaniny. Produkt gwarantuje niezawodną pielęgnację oraz ochronę odzieży sportowej i jest polecany przez jej czołowych producentów: 4F, Brubeck, Tico, Active Wear, Grupa Ventus, DiSport, 2Skin i Legea.

Producentem płynu Bil Sport Active jest Libella Sp. z o.o. Produkt jest dostępny w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju, a także w sklepie internetowym Reerun.pl i w sprzedaży wysyłkowej firmy Libella, prowadzonej za pośrednictwem serwisu Allegro.

Więcej informacji na www.libella.com.pl. »

Zobacz także:
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2018-12-23 08:11 anonim |
I wanted to offer you a loan up to 10 thousand Zloty .

details are available at the link below.

https://bit.ly/2Bzk0Co