Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Czekoladowa regeneracja

Czekoladowa regeneracja

Data: 2007-07-31
Źródło: Informacja własna

ISOSTAR producent jednego z najpopularniejszych napojów izotonicznych zaprezentował nowość - koncentrat ISOSTAR RECOVERY. To praktyczna formuła do samodzielnego przygotowania odżywczego napoju izotonicznego o czekoladowym smaku. To doskonały sposób na szybką regenerację sił po długotrwałym i męczącym wysiłku fizycznym. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe, jak i amatorów traktujących sport jako hobby, czy relaks.

Koncentrat ISOSTAR RECOVERY służy do przygotowania napoju izotonicznego, specjalnie opracowanego w celu maksymalnej regeneracji organizmów osób czynnie uprawiających sport.

Dwudziestoprocentowa obecność protein pozwala na wznowienie syntezy białek oraz odżywienie mięśni wyczerpanych nawet najbardziej intensywnymi ćwiczeniami fizycznymi. Zawarte w nim węglowodany dostarczają nowej dawki energii, odnawiając tym samym zapasy glikogenu. Płynna postać, jaką uzyskujemy po rozpuszczeniu produktu w wodzie doskonale nawodnia organizm, a zbilansowana dawka witamin i minerałów przyczynia się do wyrównania niedoborów powstałych w wyniku potężnego wysiłku. Koncentrat ISOSTAR RECOVERY ma apetyczny, czekoladowy aromat, co tylko uprzyjemnia moment regeneracji po wzmożonej aktywności fizycznej.

W celu zapewnienia optymalnego efektu napój najlepiej jest spożyć w pierwszym kwadransie po zakończeniu wysiłku. Produkt jest szczególnie zalecany przy długotrwałej i intensywnej aktywności fizycznej. Świetnie sprawdza się w dyscyplinach, takich jak np.: maraton, kolarstwo, triatlon, piłka nożna, piłka ręczna, hokej, step, judo, tenis, żeglarstwo, szermierka, sporty walki etc. Jeden napój przygotowujemy rozpuszczając 50 gram produktu w 250 ml wody. Z jednej puszki możemy otrzymać aż 9 porcji odżywczego płynu. ISOSTAR RECOVERY dostępny we wszystkich dobrych sklepach sportowych, sklepach rowerowych oraz klubach fitness, a także w sklepie internetowym www.isostar.pl. Puszka 450 gramowej kosztuje około 40 zł.

Tagi: isostar , jedzenie
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!