Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Gdańsk zamontuje 500 stojaków rowerowych na zamówienie mieszkańców

Gdańsk zamontuje 500 stojaków rowerowych na zamówienie mieszkańców

Data: 2010-03-15
Źródło: naszemiasto.pl

Do końca lipca przy gdańskich ulicach zostanie zamontowanych 500 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U. Zamówienie stojaka w wybranej lokalizacji może złożyć każdy mieszkaniec Gdańska.

W tym roku, w ramach projektu Civitas Mimosa, przy wszystkich wejściach na plażę, od Parku Brzeźnieńskiego po granicę z Sopotem, staną stojaki plażowe.

Akcja "Zamów stojak" ma być uzupełnieniem wymienionych powyżej działań. W jej pierwszym etapie, przy gdańskich ulicach zostanie zamontowanych 500 stojaków rowerowych. Zamówienie może złożyć każdy gdański rowerzysta wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

W zamówieniu należy możliwie dokładnie wskazać oczekiwaną lokalizację stojaków oraz ich ilość, która powinna odpowiadać liczbie potencjalnych użytkowników. Zamówienie stojaka nie gwarantuje jego montażu we wskazanej lokalizacji, z uwagi na techniczne i prawne uwarunkowania, jak np. własność gruntu. Stojaki będą montowane w pasach drogowych oraz na terenach należących do gminy miasta Gdańska. Nie przewiduje się montażu stojaków na terenach prywatnych.

Formularz zamówienia:

http://www.gdansk.pl/plik,30057.html  »

Czytaj dalej na stronach naszemiasto.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!