Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > GoCycle G2R - rower sterowany telefonem

GoCycle G2R - rower sterowany telefonem

Data: 2014-02-19
Źródło: Informacja własna

GoCycle G2RW 2009 roku pisaliśmy o futurystycznym rowerze GoCycle - Futurystyczny składak rodem z F1. Teraz mamy okazje kupić jego unowocześniona wersję GoCycle G2 - która wyposażono w elektroniczne sterowanie, w tym także przełożeniami oraz hydrauliczne hamulce.

GoCycle G2RTen najnowszy model angielskiego roweru hybrydowego Gocycle G2R dostępny jest w kolorze czarny mat lub biały w cenie ok. 14.500 zł brutto. W Polsce obejrzeć, przetestować i kupić go można w firmie Grześkowiak s.c. w Warszawie.

Gocycle G2R waży zaledwie 15,6 kg i programować można go przy pomocy telefonu. Po pobraniu odpowiedniej aplikacji właściciel łączy się ze swoim rowerem przez internet aby wybrać jeden z wielu trybów jazdy. Rower posiada silnik 250 zasilany baterią o pojemności 10.75 Ah, i napięciu 22V. W trybie wspomagania przejedziemy na nim 64 km, a trybie Empower (gdy nie musimy pedałować) 32 km.

GoCycle G2RKonstrukcja jest bardzo przemyślana pod wieloma aspektami. Koła są montowane jednostronnie (jak w amortyzatorach firmy Cannondale) - przez co ich zdejmowanie jest banalnie proste. Trzybiegowa przerzutka Shimano współpracuje z całkowicie obudowanym łańcuchem. Przewody hamulcowe i elektryczne prowadzone wewnątrz sztycy kierownicy i widelca. Zintegrowany z kierownicą wyświetlacz diodowy wskazuje tryb pracy, prędkość, stan naładowania akumulatora i załączony aktualnie bieg.

GoCycle G2R to jeden z najbardziej futurystycznych rowerów dostępnych obecnie na rynku, który każdy może posiadać. No prawie każdy...

 

GoCycle G2RGoCycle G2R

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!