Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Turystyka > Green Velo nagrodzony turystycznym Oscarem

Green Velo nagrodzony turystycznym Oscarem

Data: 2017-03-07
Źródło: Informacja prasowa

Na tegorocznej gali podczas Targów Tour Salon w Poznaniu wręczono certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej dla najlepszych produktów turystycznych. W gronie laureatów nagrody, przez przedstawicieli branży określanej mianem turystycznego Oscara, znalazł się Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Produkt partnerski – stworzony i zarządzany przez pięć województw w Polsce Wschodniej (województwo warmińsko-mazurskie, województwo podlaskie, województwo lubelskie, województwo podkarpackie i województwo świętokrzyskie) – został zgłoszony do konkursu przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego.


Nagrody z rąk p.o. prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, Bartłomieja Walasa, odebrali przedstawiciele urzędów marszałkowskich pięciu województw Polski Wschodniej.

To kolejne potwierdzenie słuszności naszych wysiłków na rzecz utworzenia i promocji tego szlaku. Green Velo jest w Polsce produktem nowym i bezkonkurencyjnym. Kompletnie innym, nietypowym, a pod wieloma względami rekordowym. Dawno nie było w naszym kraju przedsięwzięcia, w ramach którego pięć województw razem i to w tak krótkim czasie stworzyło doskonałą infrastrukturę dla turystów. Dawno nie było też produktu turystycznego, dla którego jedna instytucja, czyli ROT WŚ wypromowała całość w spójnej kampanii marketingowej, współpracując przy tym ściśle z pięcioma regionami. Równocześnie od razu pojawiło się kilkuset przedsiębiorców, którzy zaczęli tworzyć sieć rekomendowanych Miejsc Przyjaznych Rowerzyście. Green Velo wciąż się rozwija i bije rekordy popularności. Są kolejni chętni do nawiązania współpracy w ramach sieci MPR. Certyfikat na pewno pomoże nam w promocji szlaku – mówi Jacek Kowalczyk, prezes ROT WŚ i dyrektor Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w świętokrzyskim Urzędzie Marszałkowskim.

W tym sezonie szykuje się kolejna odsłona promocji szlaku Green Velo, w tym także na rynkach zagranicznych. Szlak zrobił prawdziwą furorę na targach w Holandii, Słowacji i Austrii. Będziemy go promować wkrótce w Niemczech oraz na kilku polskich imprezach targowych. Pod koniec kwietnia powinniśmy zobaczyć nową, odświeżoną wersję portalu www.greenvelo.pl

Czytaj dalej na stronach Informacja prasowa
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!