Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Nowy uchwyt Hama na smartfon do roweru

Nowy uchwyt Hama na smartfon do roweru

Data: 2014-05-28
Źródło: Informacja prasowa

Hama Polska poszerzyła swoje portfolio o uchwyty do nawigacji, w tym także do roweru. Akcesoria są idealnie dopasowane do kształtu urządzeń i zapewniają stabilne przymocowanie urządzenia.

Większość właścicieli aut korzysta z urządzeń GPS. Co więcej, po tego typu rozwiązania coraz częściej sięgają również właściciele jednośladów. Oprócz wyboru odpowiedniego terminala do nawigacji, równie ważne jest jego właściwe umocowanie. Urządzenie musi zachować stabilność przy dużych wstrząsach, nie powinno też ograniczać pola widzenia. O ile nabywcy nawigacji PND otrzymują w zestawie niezbędne dodatki potrzebne do instalacji urządzeń, o tyle właściciele smartfonów bądź tabletów muszą zadbać o akcesoria we własnym zakresie. Hama przygotowała trzy produkty dla użytkowników ultramobilnych terminali z modułem GPS

Nowy uchwyt na sztycę roweru posiada regulowaną płytkę zatrzaskową, a także funkcję obrotu o 360o, co pozwala na optymalne ustawienie urządzenia do nawigacji. Urządzenie posiada naciąg gumowy, przeznaczony do dodatkowego mocowania urządzenia, a także cztery zatrzaski.

Cena uchwytu rowerowego Hama: 99,90 zł.

(full) Nowy uchwyt Hama na smartfona do roweru-hama_uchwyt_rower_2014.jpg

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!