Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > XXI Święto Roweru w Lubartowie

XXI Święto Roweru w Lubartowie

Data: 2014-05-30
Źródło: Informacja własna

29 czerwca w Lubartowie odbędzie się jedna z największych w Polsce imprez rowerowych - 21. edycja "Święta Rowerów". Portal wRower.pl jest patronem medialnym imprezy.

Organizatorzy sami o imprezie mówią:

Łączy nas to, że lubimy jeździć na rowerze. Kochamy to uczucie  świeżości, gdy wiatr owiewa nam twarz, a nogi same naciskają na pedały.  Jeździmy samotnie, w parach lub w kilkuosobowych grupach. Święto Roweru  to świetna okazja, by pojeździć w większym gronie. Do udziału w imprezie  zapraszamy wszystkich: tych, pokonujących na dwóch kółkach kilka tysięcy  kilometrów rocznie, tych jeżdżących regularnie na weekendowe rowerowe  wypady, a także tych, którzy jazdę na rowerze ograniczają tylko do  udziału w Święcie Roweru.

(full) XXI Święto Roweru w Lubartowie-swieto_roweru_labartow_2014_zapowiedz_01_baner_2014_v1.jpg

Jeśli jazda na rowerze sprawia Wam  przyjemność, lub jeśli dopiero chcecie odkryć tę przyjemność - zapraszamy! To nie są zawody! Nie liczy się ilość przejechanych  kilometrów, czy tempo jazdy. Liczy się styl - radość, uśmiech, słońce na  twarzy, wzajemna życzliwość i udział we wspólnej imprezie. Tradycją już  jest, że każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy dyplom,  okolicznościową, "świętorowerową" koszulkę oraz miskę pysznej gorącej  grochówki.

(full) XXI Święto Roweru w Lubartowie-swieto_roweru_labartow_2014_zapowiedz_02_baner_2014_v1.jpg

Uczestnicy Święta będą mogli wziąć udział w licznie  organizowanych konkursach, nieodpłatnie oznakować rower. Każdy weźmie  też udział w losowaniu wielu cennych upominków, wśród których są  wysokiej klasy rowery. Na miejscu startu i mety Święta Roweru zostanie  ustawiona scena, na której będą odbywały się występy artystyczne oraz  prezentacja najaktywniejszych uczestników imprezy. Obok, tradycyjnie  już, zostaną ustawione stoiska oferujące sprzęt i akcesoria rowerowe,  ubezpieczenia i inne przedmioty i usługi związane z jazdą na rowerze.

(full) XXI Święto Roweru w Lubartowie-swieto_roweru_labartow_2014_zapowiedz_03_baner_2014_v1.jpg

Z  radością informujemy, że w tym roku, XXI edycja Święta Roweru odbędzie  się 29 czerwca 2014 roku. Jak co roku, zakładamy, że uda nam się pobić  kolejny rekord - ale dla nas nie jest to najważniejszy cel. Celem jest  to, że do Lubartowa zjadą się miłośnicy dwóch kółek z okolicznych  miejscowości, regionów Polski, a także kolarze z zagranicy.

Tak jak w  roku poprzednim do przejechania będą cztery trasy -

  • jedna 17  kilometrowa,
  • dwie po 34 kilometry
  • oraz ostatnia, najdłuższa - 58  kilometrów.

W tym roku liczymy na ok. 13 000 uczestników, z których  każdy wzorem lat ubiegłych otrzyma pamiątkową koszulkę oraz dyplom.  Wobec powyższego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich  chętnych do udziału w imprezie i obiecać, że jako organizatorzy dołożymy  wszelkich starań, aby XXI Święto Roweru było przygotowane perfekcyjnie.  Kolejne informacje z przygotowań do imprezy publikowane będą sukcesywnie  na naszej stronie internetowej. Proszę zaglądajcie, czytajcie i zachęcajcie do korzystania ze strony Wasze rodziny znajomych i kolegów.

 

(full) XXI Święto Roweru w Lubartowie-swieto_roweru_labartow_2014_zapowiedz_04_baner_2014_v1.jpg

  •      termin: 29.6.2014 8:00 - 19:00
  •      lokalizacja: Lubartów, ul. Nowodworska 34, 21-100 Lubartów
  •      więcej o wydarzeniu na www.swietoroweru.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!