Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Odjazdowy Bibliotekarz kręci - dołączysz?

Odjazdowy Bibliotekarz kręci - dołączysz?

Data: 2014-05-20
Źródło: Informacja własna

Od początku maja trwa akcja OOdjazdowy Bibliotekarzdjazdowy Bibliotekarz -  ogólnokrajowa kampania, składająca się z szeregu rajdów rowerowych, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni. Szczególnie mile widziani są bibliotekarze, pasjonaci czytania i książek, miłośnicy jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku.Kampania odbywa się w maju i czerwcu już po raz piąty – w ubiegłym roku na rowery wskoczyli bibliotekarze i czytelnicy z ponad 200 miejscowości, a także z innych krajów!

W dniach od 1 do 15 maja odbyło się blisko 60 rajdów rowerowych, we wszystkich województwach w kraju. Kampania wystartowała 1 maja w Jaraczewie, gdzie już o 11:30 zebrali się uczestnicy na rowerach. Następnie o godz. 13:00 spod budynku Urzędu Gminy wyruszyli Odjazdowi Choczanie.

Odjazdowy Bibliotekarz to nie tylko rajd rowerowy – to także konkursy, ogniska, kalambury, zwiedzanie ciekawych miejsc, głośne czytanie książek, gry miejskie, debaty i rozdawanie nagród od sponsorów. Promuj czytelnictwo razem z nami!

Jeżeli w Twojej okolicy nikt jeszcze nie wpadł na pomysł organizowania Odjazdowego Bibliotekarza – bądź pierwszy! Przeczytaj nasz Poradnik Odjazdowego Organizatora, pozyskaj partnerów, sponsorów i zgłoś się!

Więcej informacji:

(full) -odjazdowy_bibliotekarz.jpg
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!