Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > The Double O - lampki, które przypniesz razem z rowerem

The Double O - lampki, które przypniesz razem z rowerem

Data: 2014-05-21
Źródło: Informacja własna

The Double-OUżywając rower w mieście jednym z problemów z którym musi się zmierzyć właściciel jednośladu jest jego zabezpieczenie przed kradzieżą.  Poza zabezpieczeniem samego roweru musimy pomyśleć także o akcesoriach. Angielska firma Paul Cocksedge Studio’s  zaproponowała ciekawy projekt przedniej i tylnej lampki rowerowej nazwanej The Double O, którą możemy przypiąć zapięciem do roweru.

 

Obie lampki mają bardzo prosty kształt pierścienia. Takie rozwiązanie pozwala w prosty sposób przewlec przez środkowy otwór u-locka, bądź linkę zapięcia i zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą. 

The Double-O

Nowatorski jest tez sposób montażu na rowerze - za pomocą silnego magnesu neodymowego.

The Double-O

Duża powierzchnia świecenia oraz spora moc - dla przedniej lampki wynosząca 90 lumenów, a dla tylnej 45 - sprawiają, że są one bardzo dobrze widoczne dla innych kierowców.

The Double O jest zasilane z akumulatorów ładowanych przez łącze USB, których naładowanie zabiera 1,5 godziny. Lampki posiadają trzy tryby: stały, migający i econo, w których mogą działać odpowiednio przez 2, 4 i 10 godzin.

Podwójne "O" jest perfekcyjnie zaprojektowane - projektanci nawet pomyśleli o takim szczególe jak zabezpieczenie części świecącej lampki.  Po zdjęciu z roweru i zbliżeniu ich do siebie obie lampki - przednia i tylna przyczepiają się do siebie tą strona, gdzie znajdują się LEDy dzięki wbudowanym magnesom.

The Double-O

Projekt pojawił się na portalu Kicstarter zbierającym fundusze i zebrał zakładane 75 tys funtów, co oznacza, że zostanie wdrożony do produkcji.


KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!