Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > PADLOC - superstabilne gripy WTB

PADLOC - superstabilne gripy WTB

Data: 2015-10-29
Źródło: Informacja własna

Zdarza się, że Wasze gripy, mimo mocowania LockOn, przesuwają się bądź przekręcają podczas jazdy? Nowy produkt WTB jest dla Was!

Gripy same w sobie nie rozwiązują problemu. Są częścią zestawu, w którego skład wchodzą także specjalne kierownice sprzedawane osobno. Kierownice Truvativ, dostępne w kilku wersjach (aluminiowe i karbonowe) posiadają ścięte pod kątem końce, które dopasowują się do chwytów z dostosowanym wnętrzem. Produkty są świetnie spasowane i nie ma opcji, by coś się przemieściło.

PADLOC - superstabilne gripy WTB

Gripy dostępne są w kilku wersjach i długościach. Podstawowa cena pary to 34,95$. Kierownice to dużo większy wydatek, dlatego można zastosować specjalne narzędzie Park Tool i przyciąć dotychczasową kierownicę.

PADLOC - superstabilne gripy WTB

Czy produkt i technologia są godne uwagi? Pewnie przypadnie do gustu zawodnikom, dla których pewność i stabilność chwytu jest bardzo istotna.

Dla przeciętnego rowerzysty, nawet startującego w amatorskich zawodach konieczność przycinania kierownicy może być zbyt dużą ingerencją w sprzęt. W dodatku, jeśli przycięcie zostanie wykonane nieprawidłowo kierownica nada się do wyrzucenia...

PADLOC - superstabilne gripy WTBPADLOC - superstabilne gripy WTBPADLOC - superstabilne gripy WTBPADLOC - superstabilne gripy WTBPADLOC - superstabilne gripy WTB

Daniel Ogiela

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2018-08-20 11:24 anonim | Gripy wtb
Proszę o podanie tel kontaktowego chce zakupić gripy wtb