Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Ekologiczne i stylowe gripy Propalm

Ekologiczne i stylowe gripy Propalm

Data: 2013-03-22
Źródło: Informacja własna

Wyspecjalizowana w produkcji gripów, tajwańska firma Propalm przygotowała specjalną ofertę dla miłośników ekologicznych gadżetów. Wykonana w całości z naturalnych materiałów seria gripów Ecork spodoba się zarówno tradycjonalistom, jak i zwolennikom najwyższego komfortu.

Ekologiczne gripy korkowe PropalmJako, że moda na ekologię wciąż nie ustaje, a trend ten obecny jest praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia, czemu nie zastosować w pełni ekologicznych materiałów do produkcji podzespołów najbardziej ekologicznego środka transportu? Propalm wykonuje zatem ruch w dobrym kierunku, kierując swą ofertę głównie do użytkowników rowerów miejskich, którym zależy zarówno na ochronie środowiska, jak i na ciekawym designie.

Podstawowym tworzywem użytym do wykonania nowej serii gripów jest korek. Materiał ten ma praktycznie same zalety - jest lekki, jego zużycie nie wywołuje nieprzyjemnego uczucia "lepkości" i zapewnia suchy i pewny chwyt. Linia Ecork obejmuje kilka modeli - od tych najbardziej minimalistycznych bez mocowania, aż po doskonale  zaprojektowane gripy ergonomiczne.

Tomasz Olszak

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!