Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Rowery Dahon za pół ceny

Rowery Dahon za pół ceny

Data: 2013-07-30
Źródło: Informacja własna

DahonPolski przedstawiciel amerykańskiej firmy DAHON, światowego lidera produkcji rowerów składanych, wprowadza w sierpniu i wrześniu sprzedaż specjalną dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Nie wszyscy wiedzą, że kupując rower mogą go wpisać w koszty firmy (to daje minimum 18% oszczędności)  i odpisać cały VAT (to dalsze 23% oszczędności). DAHON postanowił tą wiedzę spopularyzować przez specjalny rabat 15% przy zakupie na fakturę roweru tej marki przez osoby prowadzące działalność (np. lekarze, adwokaci, notariusze). Razem daje to prawie połowę oszczędności w stosunku do zakupu detalicznego.

Głównym jednak motywem działania jest promocja aktywnej mobilności, zdrowego i ekologicznego trybu życia. Rower w firmie to wielka oszczędność kosztów lokomocji, ochrona środowiska i dbałość o kondycję fizyczną. Składak spełniając te same funkcje co pojazd tradycyjny, daje dużo więcej swobody, jest bardziej funkcjonalny. Możliwość szybkiego składania do wymiaru podręcznego bagażu sprawia, że można zabierać go ze sobą do biura, restauracji, urzędu czy sklepu bez obawy o kradzież. Dużo łatwiej jeździć po zatłoczonym mieście a w razie deszczu wrócić z nim autobusem a nawet taksówką. Złożony na pewno zmieści się w holu, szatni a nawet pod biurkiem – nie jest więc potrzebna wiata i garaż. Dodatkowo, posiadanie w firmie roweru składanego najbardziej znanej i cenionej na świecie marki podnosi jej prestiż i stwarza wizerunek firmy dbającej o ekologię.
Rabat udzielany jest na wybrane rowery z kolekcji 2013 tylko w salonie firmowym przy ul. Płowieckiej i wysyłkowo.

Informacje tel. 22 613 39 57 biuro@dahon.pl  www.dahon.pl
 

Tagi: dahon , biznes
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!