Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2013 juz wkrótce

Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2013 juz wkrótce

Data: 2013-09-04
Źródło: Informacja własna

Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2013Już niedługo - 3 października rozpoczynają się w Kielcach jedyne w Polsce targi branży rowerowej. Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo  - jedna z największych w Europie imprez tego typu - jest współorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Rowerowe i potrwa do soboty - 5 października.

Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo to możliwość pokazania firm z branży rowerowej. Jest to miejsce spotkań dystrybutorów z producentami oraz przedsiębiorcami prowadzącymi własne sklepy rowerowe. Na targach obecne są także redakcje popularnych portali oraz wydawnictw papierowych z branży.

Oprócz udostępnionej do zwiedzania ekspozycji program targów jest bogaty w wiele innych ciekawych wydarzeń. W tym roku oprócz pokazów sprzętu zapraszamy zarówno firmy, jak i zwiedzających do wzięcia udziału w rowerowych POKAZACH MODY. Podczas trwających 5-minutowych występów tancerzy, firmy będą miały okazję do zaprezentowania swoich kolekcji kategoriach: ROWERY, AKCESORIA, KASKI oraz ODZIEŻ ROWEROWA w naprawdę widowiskowy sposób.

Targom towarzyszyć będą liczne spotkania branżowe, szkolenia i konferencje. Jedna z nich odbędzie się pod hasłem: zarządzanie ruchem rowerowym w mieście oraz bezpieczna turystyka rowerowa. Wśród zagadnień, które omawiane będą podczas konferencji znajdą się między innymi: promocja ruchu rowerowego, zagrożenia i potrzeby turystyki rowerowej, prezentacja trasy rowerowej Polska Wschodnia czy GPS w turystyce rowerowej.

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na trzy dni targów zawody BMX 

BIKE- EXPO CONTEST, a w sobotę czyli ostatniego dnia odbędzie się Finał MTB CROSS MARATON. W przygotowaniu są również Rajdy Rowerowe z metą w Targach, warsztaty centrowania koła, łatania dętki itd. a na stosiku PTTK kompendium wiedzy na temat turystyki rowerowej: mapy, broszury, atlasy- z zaznaczonymi szlakami rowerowymi, czyli wszystko na temat jak i gdzie można taki rodzaj aktywnej turystyki uprawiać.
Podczas targów po raz kolejny zostaną przyznane specjalne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych produktów kieleckich BIKE-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce. Więcej informacji na www.bike-expo.targikielce.pl

Relacja z ubiegłorocznej edycji:  Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2012 »

 

Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2013
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!