Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Targi rowerowe w Kielcach

Targi rowerowe w Kielcach

Data: 2010-10-14
Źródło: Informacja własna

Już jutro w Kielcach rozpoczynają się targi rowerowe Kielce Bike Expo. Będzie to pierwsza edycja targów rowerowych w tym miejscu i o tej porze. Dwa pierwsze dni są "branżowe", na które wstęp maja tylko wystawcy, media i osoby związane z branżą - np. handlowcy, właściciele firm i sklepów. Ostatni dzień - niedziela - jest natomiast przeznaczony dla publiczności.

Targi te w jednym miejscu skupią firmy reprezentujące każdą dziedzinę związaną z rowerami począwszy od samego sprzętu, poprzez odpowiednie i modne stroje, a na zwiększających komfort jazdy gadżetach kończąc. W programie znajdzie się wiele wydarzeń towarzyszących takich jak pokazy jazdy czy prezentacje niespotykanych możliwości sprzętu.

Targi Kielce jako jeden z dwóch liderów rynku targowego w Polsce, przygotowując tę imprezę prowadzi szeroką akcję promocyjną, wysyłkę zaproszeń oraz reklamę wydarzeń targowych, pragnąc w ten sposób zapewnić realizację idei targów jako platformy biznesowej i wizerunkowej dla wystawców. Zwiedzającym proponujemy szeroką ofertę handlową, z jaką zapoznać się można w jednym miejscu spotykając specjalistów z całej Polski.

  • Data targów: 15-17 X 2010 (15 i 16 października są dniami zamkniętymi dla publiczności)
  • Miejsce Imprezy: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1 Więcej informacji: http://www.targikielce.pl‎ »
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!