Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > VI Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych - nabór

VI Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych - nabór

Data: 2014-10-27
Źródło: Informacja własna

Jeszcze tylko do końca tygodnia można wysyłać zgłoszenia do VI edycji Wrocławskich Spotkań Podróżników Rowerowych.

Filozofia rodzi się ze zdziwienia, podróż z ciekawości. O swojej filozofii podróżowania na rowerze opowiedzą 29 listopada goście Wrocławskiego Spotkania Podróżników Rowerowych.

Do Polski przyszła moda na rower. Dla jednych jest to środek do jazdy po zatłoczonym mieście, inni wybierają weekendowe wycieczki. Wśród miłośników dwóch kółek są też podróżnicy, którzy rowerem jadą w daleki świat.

Dla wszystkich sympatyków roweru i rowerzystów Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście”  przygotowuje szóstą edycję Spotkania Podróżników Rowerowych. Inicjatywa stwarza okazję na spotkanie z ciekawymi ludźmi i może inspirować do organizowania własnych wypraw. 

Spotkanie we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty zaplanowane jest na sobotę 29 listopada w godz. od 10.00 do 14.30. Ale już teraz organizatorzy zapraszają osoby oraz grupy, które odbyły ciekawe wyprawy na rowerach i chcą zaprezentować relację fotograficzną lub filmową podczas spotkania. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2014 r.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej  MDK Śródmieście:  www.mdksrodmiescie.wroc.pl  oraz facebook.com/Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych

(full) VI Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych-vi_wspr_2014.jpg
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!