Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Warszawski Festiwal Rowerowy przełożony

Warszawski Festiwal Rowerowy przełożony

Data: 2009-10-15
Źródło: Informacja własna

Oświadczenie organizatora Warszawskiego Festiwali Rowerowego:

W najbliższy weekend, 17 i 18 października na terenie Parku Szczęśliwickiego miał odbyć się Warszawski Festiwal Rowerowy. Organizatorzy poinformowali że zostanie on przełożony na wiosnę przyszłego roku.

Jest to dla nas wyjątkowo trudna decyzja, ale podejmujemy ją w trosce o bezpieczeństwo uczestników. Liczymy, że przyjmą ją Państwo ze zrozumieniem. vGłównym powodem naszej decyzji jest nieoczekiwane załamanie się pogody. Tak intensywne opady śniegu i niska temperatura w połowie października to anomalia pogodowa, której nie sposób było przewidzieć. Ubolewamy nad tym, że wielomiesięczne przygotowania do Warszawskiego Festiwalu Rowerowego kończą się w taki właśnie sposób.

Zaręczamy jednocześnie, że Warszawski Festiwal Rowerowy odbędzie się na wiosnę przyszłego roku. W żadnym wypadku nie zamierzamy rezygnować z organizacji tych zawodów. Jesteśmy przekonani, że festiwal będzie imprezą cykliczną, sportową wizytówką Warszawy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim partnerom zaangażowanym w organizację Warszawskiego Festiwalu Rowerowego. W szczególności dziękujemy naszym sponsorom i partnerom medialnym. Mamy nadzieję, że nasza decyzja nie podważy Waszego zaufania do tego, co robimy.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom sportów rowerowych za okazaną sympatię i bezinteresowną chęć pomocy. Przepraszamy wszystkich tych, którzy czują się zawiedzeni naszą decyzją. Robimy to naprawdę z myślą o Was!

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!