Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > TAIPEI 2013: iPhone na kierownicy, czyli gadżet of BioLogic

TAIPEI 2013: iPhone na kierownicy, czyli gadżet of BioLogic

Data: 2013-03-25
Źródło: Informacja własna

Bike Mount Plus od BioLogicNa trwających targach rowerowych Taipei w Tajwanie firma BioLogic przedstawiła swój nowy produkt Bike Mount Plus. Jest to futerał na iPhona wraz z systemem montażu na kierownicę, który umożliwia rowerzyście odczytywanie z telefonu mapy, trasy przejazdu czy innych istotnych parametrów jazdy.

Wysłuchaliśmy wiele opinii klientów na temat naszych poprzednich produktów przed zaprojektowaniem Bike Mount Plus - oświadczył Kevin Chan, product manager w firmie BioLogic – solidniejsze zamki, mocniejszy system montażu i możliwość korzystania z funkcji głośnomówiącej, gdy iPhone pozostaje zamknięty w futerale to tylko część wprowadzonych ulepszeń.

Bike Mount Plus pozwala na korzystanie z większości funkcji telefonu takich jak ekran dotykowy, aparat, gniazdo ładowania, funkcja głośnomówiąca czy słuchawki, podczas gdy znajduje się w nim telefon. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kanałom w obudowie dźwięk z głośników jest kierowany w stronę rowerzysty. Ponadto Bike Mount Plus chroni nasz telefon przed deszczem, potem, błotem i brudem. Wspornik, na którym mocujemy iPhona, obraca się 360 st. dzięki czemu możemy ustawić telefon w dowolnej pozycji od pionowej do poziomej. Produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży w marcu tego roku i będzie kosztował ok. 55 €.

Magda Mokrzan

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!