Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Ekorower sadzi drzewa

Ekorower sadzi drzewa

Data: 2013-05-13
Źródło: Informacja własna

Wielkimi krokami zbliża je jedyne takie wydarzenie jakim jest EkoRower. W majową niedzielę organizatorzy zapewnią szereg atrakcji dla najmłodszych oraz rodziców pod hasłem „Rodzina na rowerze”.

Ale nie o jednoślady tu tylko chodzi! EkoRower to przede wszystkim czas spędzony aktywnie, rodzinnie, ekologicznie i rozwojowo. Przygotowaliśmy warsztaty plastyczne dla najmłodszych, szkolenia dot. wyprawy rowerowej, bycia eko w domu, pracy, na zakupach, recyklingu. Niespodzianką będzie również samochód elektryczny, prezentowany dzięki uprzejmości Straży Miejskiej z Wrocławia —  mówi Aleksandra Chmiel współorganizatorka imprezy.

Celem EkoRoweru jest również zbiórka zużytych kartridży i tonerów, które na EkoRowerze zostaną przeliczone na sadzonki drzewek, dotlenią nas i nasze środowisko. Dlatego już dziś zachęcamy osoby prywatne, wrocławskie uczelnie, przedsiębiorstwa i urzędy do zbierania niepotrzebnych kartridży, których nie można wyrzucać do zwykłych pojemników na odpady.

Na profilowym Facebooku prowadzone są zapisy na akcję pt. Malowanie Rowerów. Wystarczy dołączyć do wydarzenia (https://www.facebook.com/events/504677122920660/) przynieść swój rower i pobudzić wyobraźnię.

Zapraszamy 26 maja 2013 w godzinach 11:00-18:00, Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia Wstęp wolny!

Strona internetowa: www.ekorower.com
Facebook: www.facebook.com/Ekorower

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwój, a współorganizatorem Hala Stulecia.

(full) Ekorower-ekorower_2013.jpg
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!