Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Hamulce Magura 2007

Hamulce Magura 2007

Data: 2007-03-13
Źródło: Informacja własna

Magura Marta SL

Magura - pionier w dziedzinie hamulców hydraulicznych wprowadza w tym roku nową wersję swojej superlekkiej Magury Marty SL. Ten przeznaczony głównie do XC oraz maratonów hamulec o wadze 324 gramy (wersja z 160 mm tarczą)jest sterowany za pomocą karbonowej dźwigni hamulca na 2 palce. Zaciski działają w hydraulicznym systemie otwartym ze zbiornikiem wyrównawczym. W 2007 roku wprowadzono do oferty wersję Marta SL Gold - charakteryzującej sie złotym kolorem zacisków oraz klamki. Nowością jest także nowa średnica przedniej tarczy - 203 mm. W marcu dodatkowo będziemy mieli do dyspozycji krwawą Magurę: Magura Marta SL Red - w charakterystycznym czerwonym kolorze - specjalnie stworzoną dla Team Specialized.

Magura Louise

Louise otrzymała Ventidisk - pomysł oparty na rozwiązaniach rodem z samochodów, gdzie juz od wielu lat są stosowane wentylowane tarcze hamulcowe. Producent jest przekonany że specyficzny jej kształt zapewnia o 15% lepsze chłodzenie.

Magura Julie

Najtańsza wersja hudraulika ze stajni Magury - Julie doczekała się tarczy 210 mm na przodzie i 190 mm na tyle.

Magura Marta, HS 33, HS11

Klasyczna Marta, Gustaw M oraz hamulce na obręcze (HS 33 i HS 11) są oferowane w takiej samej konfiguracji jak w roku 2006.

Tagi: hamulce , magura
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!