Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Turystyka > II Piknik Rowerowy w Beskidzie Niskim

II Piknik Rowerowy w Beskidzie Niskim

Data: 2007-06-04
Źródło: Informacja własna

"Beskid Zielony" Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w II Pikniku Rowerowym w Beskidzie Niskim, który odbędzie się w dniach 7 - 10 czerwca 2007 roku w Radocynie i bliskich jej okolicach. Ci, którzy z zaproszenia skorzystają, stworzą dla siebie szansę odkrycia wielu tajemnic Magicznej Krainy Łemków i Pogórzan.

Dla miłośników wypraw rowerowych, zwolenników obcowania z naturą, dziedzictwem kulturowym i pięknym krajobrazem, przygotowano ciekawe trasy. Rozsiane na Szlaku Architektury Drewnianej cerkwie i kościółki, wśród nich kościół w Sękowej wpisany na listę UNESCO, już czekają, by przyjąć miłych gości. Przy tej okazji rowerowi turyści zgłębią tajniki przebogatej kultury łemkowskiej. Dla uczestników Pikniku przygotowano również spotkania z ludźmi wykonującymi „zanikające zawody”, występy folkowych zespołów regionalnych, zwiedzanie okolicznych osobliwości przyrodniczych, ciekawe konkursy i liczne imprezy integracyjne

Organizatorzy czekają zarówno na tych, którzy zachcą skorzystać z przygotowanych przez nas pakietów, jak również na tych, którzy zagoszczą w Radocynie z własnym wiktem i namiotem. Do zobaczenia w Radocynie!

Więcej informacji http://www.beskidzielony.pl/piknikrowerowy/ »

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!