Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > IV Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych - nabór

IV Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych - nabór

Data: 2012-10-12
Źródło: Informacja własna

IV Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych 1 grudnia we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja jedynego w Polsce festiwalu podróżniczego poświęconego tylko wyprawom rowerowym.

Impreza jest okazją do spotkania i wymiany doświadczeń entuzjastów wycieczek i wypraw rowerowych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zdjęcia, slajdy i materiał multimedialny, będące zapisem podróży, o których opowiedzą ich uczestnicy.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do udziału w IV Wrocławskim Spotkaniu Podróżników Rowerowych. Wychodząc naprzeciw rosnącej z każdym rokiem popularności imprezy, dzięki wspólnym staraniom Młodzieżowego Domu Kultury Śródmieście, Stowarzyszeniu "MDK art" oraz kina Helios Nowe Horyzonty tegoroczna edycja (1 grudnia 2012 r.) odbędzie się w jednej z największych sal projekcyjnych we Wrocławiu oferując uczestnikom ponad 500 komfortowych miejsc.

Osoby indywidualne oraz grupy, które odbyły ciekawe podróże na rowerach (w Polsce i za granicą) chcące przedstawić relację fotograficzną lub filmową powinny przygotować kilka zdjęć wraz z opisem wyprawy i przesłać je do dnia 30 października 2012 r. na adres e-mail: antoni.bednarz.wroc@gmail.com. Prezentacje muszą zawierać materiał będący własnością prelegentów. Spośród nadesłanych propozycji do pokazów organizatorzy wybiorą 8 najciekawszych.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!