Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Konkurs na dwóch kółkach z Inteligo

Konkurs na dwóch kółkach z Inteligo

Data: 2007-07-04
Źródło: Informacja własna

Ruszył konkurs promujący ubezpieczenie "Bezpieczny Rowerzysta" - "Konkurs na dwóch kółkach", organizowany przez Inteligo i wydawnictwo Pascal.

Posiadacze konta Inteligo i osoby korzystające z internetowego serwisu PKO Inteligo, którzy przez serwis www.inteligo.pl » i www.pkointeligo.pl » kupią ten rodzaj polisy, mogą otrzymać jedną z wielu nagród.

Konkurs podzielony jest na dwie tury: I tura trwa od 25 maja do 21 czerwca br., II tura trwa od 22 czerwca do 23 lipca br.

W każdej turze przyznane zostaną następujące nagrody:

 • komplet dwóch sakiew rowerowych
 • 10 plecaków
 • 25 przewodników "Polska na rowerze"
 • 20 przewodników rowerowych "Bieszczady lub "Wokół Tatr"
 • 5 albumów "Najpiękniejsze miasta Europy"

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że:

 • wartość składki ubezpieczenia "Bezpieczny rowerzysta" wyniesie minimum 60 zł,
 • na adres: rower@inteligo.pl przesłane zostanie zgłoszenie udziału w promocji zawierające: imię, nazwisko, PESEL i adres e-mail.

Promocja trwa do 23 lipca (regulamin promocji znajduje się na www.inteligo.pl). Ubezpieczenie oferowane jest przez PZU S.A.

Umowę ubezpieczenia może zawrzeć każdy posiadacz konta Inteligo bez względu na obywatelstwo, wiek i stan zdrowia. Ubezpieczenie jest związane z osobą rowerzysty, a nie rowerem. Może je zatem zawrzeć również osoba, która jest tylko użytkownikiem roweru. Polisę można kupić dla siebie lub innej osoby (należy pamiętać, że osoba ubezpieczana musi posiadać dowód osobisty lub paszport) na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy, może obejmować swoim zakresem obszar Polski lub cały świat. Ubezpieczający sam może zdecydować, od kiedy ubezpieczenie zacznie obowiązywać (okres ubezpieczenia może zacząć się nawet za kilka miesięcy, a klient otrzyma prezent już po zakupie polisy).

Pakiet "Bezpieczny Rowerzysta" składa się z 4 ubezpieczeń:

 • następstw nieszczęśliwych wypadków
 • odpowiedzialności cywilnej
 • bagażu podróżnego
 • casco roweru.

Warunkiem zawarcia umowy jest wybór, minimum, ubezpieczenia OC i NNW. Przykładowe koszty polisy: jeśli ktoś zdecyduje się na polisę ważną przez 1 miesiąc na terytorium Polski, z sumą ubezpieczenia OC 10 000 zł i NNW 5 000 zł, składka wyniesie 5 zł; jeśli zdecyduje się na polisę ważną przez 1 miesiąc na terenie całego świata, z sumą ubezpieczenia OC 10 000 zł i NNW 5 000 zł, casco roweru 1 000 zł i ubezpieczeniem bagażu 500 zł, składka wyniesie 41 zł. Wszystkie parametry ubezpieczenia można dopasować do swoich potrzeb.

Korzystając z konta Inteligo można kupić również ubezpieczenia turystyczne ("Wojażer"), mieszkaniowe, odpowiedzialności cywilnej i komunikacyjne.

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Czarnecka
Brand Manager
Inteligo Financial Services S.A.
telefon: (22) 57 60 000
e-mail: press@inteligo.pl

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!