Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Kross 2010 - rowery miejskie i trekkingowe

Kross 2010 - rowery miejskie i trekkingowe

Data: 2009-11-02
Źródło: Informacja własna
Opisywaliśmy już - zaraz po targach Eurobike w Niemczech - nowości jakie wprowadza na rok 2010 firma KROSS. Omówiliśmy nowe modele w grupie Level », nowe linie Evado i Nomia oraz nowego składaka Flex ». Dzisiaj ostatnia część nowości firmy - czyli zmiany w segmencie turystycznym i miejskim firmy.

Kross State Park

W kolekcji pojawia się nowy model miejski State Park w cenie 1499 zł. Model ten jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie modelem Park Limited, który Kross wprowadził rok temu w wersji limitowanej. Po udanej premierze wszedł on do produkcji pod nazwą Royal Park. State Park jest natomiast jego bardziej ekonomiczna wersją dostępną dla szerszego grona użytkowników.

Kross Trans Sander

Trans Sander to pierwszy trekking producenta z Przasnysza z piastą z wewnętrzna przerzutką. Wyposażony w 7 biegową piastę Shimano Nexus, widelec Suntour NEX 4110 będzie kosztował 1799 zł.

Kross Negus, Ascent i Zone

Na rynek skandynawski polska firma oferuje ciekawe trzy modele rowerów trekkingowych, których wspólna cecha jest bardzo charakterystyczna górna rura ramy o małej średnicy. Negus, Ascent są wyposażone w wielobiegowa piastę Shimano Nexus a Zone w przerzutkę zewnętrzna Shimano Deore. Po wyposażeniu widać, że odbiorcą są zamożniejsi klienci - w Negusie zastosowano przedni hamulec bębnowy Nexus a w Zone zatrzymamy się przy użyciu tarczowych hamulców Tektro Aquila.

Kross Negus
Kross Ascent
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!