Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Maxim 2008

Maxim 2008

Data: 2008-03-18
Źródło: Informacja własna

Predman - dystrybutor firmy Maxim przedstawił nowości na rok 2008 w dziedzinie odżywiania się i nawadniania.

Maxim Energy + Restitution (z PeptoPro)

Nowy napój hipotoniczny Maxim dostarczy Ci energii potrzebnej w trakcie wysiłku oraz zregeneruje mięśnie w trakcie i zaraz po jego skończeniu. Maxim Energy + Restitution zawiera węglowodany i minerały utrzymujące równowagę wodną i energetyczną organizmu oraz białko PeptoPro®.

Hydrolizaty białka PeptoPro® są łatwo rozpuszczalnymi drobnymi peptydami (białko podzielone na bardzo drobne części). Białko PeptoPro® dostarcza materiału budulcowego do mięśni w sposób natychmiastowy, nie potrzebuje procesu trawienia. Redukuje uszkodzenia struktury mięśniowej, zwiększa wytrzymałość, pomaga w redukcji zmęczenia mięśniowego i sprzyja szybszej regeneracji, co ma kluczowy wpływ na osiągnięcia sportowe. PeptoPro® powstało z myślą o duńskiej reprezentacji olimpijskiej i jest przez nią szeroko stosowane.

Maxim Energy Gel Grejpfrut + Pomarańcza (z kawałkami owoców)

Żele energetyczne Maxim dostarczają szybką energię w określonym momencie podczas trwania intensywnych ćwiczeń. Ten skoncentrowany żel zawiera w opakowaniu 70% szybko uwalniających się węglowodanów, które natychmiast wchłaniane przez organizm dostarczają “ekstra” energii. W ofercie sa dwa rodzaje opakowań: 100 i 25 gramów.


Maxim Protein Shake

Maxim Protein Shake to preparat do odbudowania rezerw glikogenu po intensywnym treningu. Kiedy wraz z węglowodanami przyjmujesz po treningu również białka, proces wchłaniania do mięśni będzie znacznie przyspieszony. To zapewni szybką regenerację organizmu i gotowość do odbycia następnego treningu. Oprócz zwiększenia przyswajalności węglowodanów, białko naprawia również szkody w strukturze mięśniowej wyrządzone w trakcie trwania treningu.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!