Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Muc- Off X-3 Dirty Chain Machine - nowy wymiar czyszczenia

Muc- Off X-3 Dirty Chain Machine - nowy wymiar czyszczenia

Data: 2014-12-04
Źródło: Informacja własna

Jeżeli Twój łańcuch cierpi od nadmiaru brudu i piachu, a Ty sam jesteś zmęczony spędzaniem czasu na jego czyszczeniu, to firma Muc-Off ma nowe rozwiązanie - maszynkę do czyszczenia łańcuchów- X-3 Dirty Chain Machine. Według producenta urządzenie potrafi skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń w kilkanaście sekund.

Od dawna wiadomo, że łańcuch powinien być regularnie czyszczony i smarowany. Wpływa to na jego kulturę działania oraz żywotność napędu. Bez tego nie ma większego sensu smarowanie łańcucha.

Według zapewnień producenta nowa maszynka Muc-Off X-3 jest - jak na razie - najłatwiejszym sposobem na dokładne oczyszczenie łańcucha tak, aby był od razu gotowy do smarowania.

Zestaw Dirty Chain Machine zawiera 75 ml płynu (Drivetrain Cleaner), który można wlać bezpośrednio do zbiorniczka maszynki lub rozpylać bezpośrednio na napęd.

Na poniższym filmie producent pokazuje, jak szybko i prosto można całkowicie umyć łańcuch używając Muc- Off X-3. Jak widać, konserwacja  łańcucha nie musi być ani trudna, ani czasochłonna. Wszystkim przecież zależy na jeździe na rowerze, a nie traceniu czasu na jego obsłudze.


Krzysztof Troszczyński

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!