Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Pompki do piórnika

Pompki do piórnika

Data: 2013-07-12
Źródło: Informacja własna

JetBlack prezentuje dwa nowe modele aluminiowych pompek w rozmiarze przeciętnego długopisu.

Produkcja akcesoriów rowerowych to gałąź przemysłu, w której projektanci mogą popuścić wodze fantazji. W morzu gadżetów o wątpliwej przydatności zdarzają się jednak perełki. Jedną z takich perełek są kieszonkowe pompki rowerowe, które mogą uratować życie w awaryjnej sytuacji. Pompka wielkości długopisu zmieści się praktycznie wszędzie, więc możemy ją nosić zawsze przy sobie.

Pompki kieszonkowe JetBlack

Australijski producent akcesoriów - JetBlack proponuje dwa nowe modele pompek w skali mikro. Obie pompki wykonane są z anodowanego aluminium i posiadają w zestawie gumowy wężyk, przykręcany do gwintu wentyla. Zastosowanie wężyka zmniejsza ryzyko uszkodzenia wentyla podczas energicznego pompowania. Dzięki specjalnej końcówce wężyka, w łatwy sposób można dopasować urządzenie do współpracy zarówno z wentylem samochodowym, jak i zaworem Presta.

Oba nowe modele pompek JetBlack biją rekordy rozmiaru. Jet MX mierzy 230mm i waży 116g. Micro MX jest jeszcze mniejszy - ma zaledwie 180mm długości i masę 102g. Cena pompek wahać się będzie pomiędzy 40, a 45 $.

 

Tomasz Olszak

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!