Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Qibbel - zaprojektuj fotelik dla swojego dziecka

Qibbel - zaprojektuj fotelik dla swojego dziecka

Data: 2014-01-13
Źródło: Informacja własna

Fotelik dziecięcy QibbelO bezpiecznym przewożeniu dzieci na rowerze powiedziano już chyba wszystko. Na rynku dostępna jest cała masa fotelików, bagażników i przyczepek rowerowych, dzięki którym maluchy mogą komfortowo podróżować z rodzicami na dwóch kółkach. Holenderski Qibbel znalazł jednak sposób aby się na tym rynku wyróżnić

Ten producent fotelików rowerowych postanowił włączyć rodziców w proces projektowania i tworzenia idealnego fotelika dla własnego dziecka. Tym sposobem możemy kupić prawie indywidualny produkt dostosowany do potrzeb danej rodziny.

Jak to działa?

Fotelik dziecięcy QibbelProducent dostarcza korpus fotelika, zaś rodzice sami wybierają rodzaj mocowania, kolor i wzór wyściółki, model podłokietników czy pasków do nóżek. Tym sposobem mają oni realny wpływ nie tylko na wygląd, ale i funkcjonalność siedziska.

W ofercie marki znajdują się zarówno foteliki przednie (mocowane na wsporniku lub mostku typu a-head), jak i tylne (z systemem mocowania do bagażnika lub rury podsiodłowej). Poza standardowym wyposażeniem, istnieje możliwość dokupienia przedniej szyby, a nawet toybaru, czyli specjalnej podkładki służącej dziecku do zabawy. Rodzice, którzy wolą zdać się na producenta marki, mogą wybierać spośród gotowych zestawów, które również są w ofercie.

Bezpieczeństwo

Ciekawy design i wygoda to nie wszystko. Ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Konstrukcja fotelików Qibbel opiera się na połączeniu tworzywa sztucznego i metalu, a całość pokryta jest mocną powłoką o podwójnych ściankach. Gwarantuje to nie tylko bezpieczną, stabilną jazdę, ale też wytrzymałość.

Cena całego zestawu wynosi ok 300-360 zł.

Informacja pochodzi z firmy wygodnyrower.pl

Fotelik dziecięcy Qibbel
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!