Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Rowerowa gra miejska "Jazda na Rozwój" we Wrocławiu juz w sobotę

Rowerowa gra miejska "Jazda na Rozwój" we Wrocławiu juz w sobotę

Data: 2013-06-21
Źródło: Informacja własna

Już blisko sto osób dokonało zapisów swoich drużyn na grę miejską „Jazda na Rozwój” we Wrocławiu. Można jeszcze dołączać do tej grupy i powalczyć o super nagrody.

Na zwycięską drużynę czekać będą rowery Level A9 z carbonową ramą marki Kross. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają tablety Asus Transformer o pojemności 32GB, a drużyna z trzecim najlepszym wynikiem otrzyma freeride'owe longboardy zjazdowe marki AMOK. Łączna wartość nagród rzeczowych  to ponad 20.000 złotych.

To jednak nie koniec zaplanowanych przez Organizatorów niespodzianek. Miejsce Startu i Mety znajdzie się przed dworcem Wrocław Główny. Tam na wszystkich chętnych czekać będą konkursy dotyczące transportu oraz samego dworca – jednej z inwestycji, która pojawi się na zadaniach w grze miejskiej. Do wygrania będą atrakcyjne rzeczy ufundowane przez Partnerów Gry. Posłuchamy też dobrej muzyki, o którą zadba znany Wrocławianom DJ Fly.

Aby powalczyć o nagrody główne wystarczy zapisać się na stronie www.jazdanarozwoj.pl oraz zarezerwować sobie najbliższą sobotę na niełatwą, ale wciągającą rywalizację. Na uczestników gry miejskiej czekać będzie łącznie 18 zadań do wykonania na terenie całego Wrocławia. Nie szybkość będzie tu najważniejsza, a dobra organizacja, dokładne wykonywanie zadań oraz wiedza o zachodzących we Wrocławiu zmianach.  
Zapisy przez Internet kończą się o północy z czwartku na piątek. Dodatkowa pula, w przypadku wolnych miejsc, przypadnie tym, którzy zdecydują się przybyć bezpośrednio pod dworzec w sobotę przed planowanym na godzinę 11.00 startem gry.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!