Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Rowerowe upominki dla zakochanych

Rowerowe upominki dla zakochanych

Data: 2013-02-13
Źródło: Informacja własna

Upominki dla zakochanychWalentynki coraz bliżej, warto więc już dziś pomyśleć o prezencie dla najbliższej naszemu sercu osoby. Gesty znaczą czasami więcej niż słowa, więc jeśli pragniesz obdarować swoją drugą połówkę czymś naprawdę wyjątkowym, zapomnij o czekoladowych serduszkach, czerwonych różach i kartkach z oklepanymi życzeniami.

Dzwonek dla zakochanych to idealny prezent dla niej i dla niego – nie tylko upiększy rower i nada mu pożądanego charakteru, ale też skutecznie utoruje drogę w przestrzeni miejskiej, ostrzegając nawet najbardziej rozkojarzonych spacerowiczów. Nieco bardziej szaloną formą okazania uczucia jest romantyczny dzwonek z walentynkowej serii Manybells, w którym podczas dzwonienia zapalają się umieszczone wokół serca diody albo unikalny Hearts in Heart.

Kolejna propozycja to klasyczny, wiklinowy kosz Bikeboutique – przydatny dodatek do każdego miejskiego roweru. Upominki dla zakochanychUpominki dla zakochanychKobiety pokochają go za funkcjonalność – doskonale nada się na wycieczkę rowerową albo wiosenny piknik, można w nim też umieścić torebkę i drobne zakupy. Produkt marki Bikeboutique został zaprojektowany i ręcznie wypleciony przez polskich rzemieślników. Posiada wytrzymałe haki umożliwiające łatwy, szybki i bezpieczny montaż na kierownicy. Z wiklinowym koszem świetnie komponuje się kwiecista girlanda – alternatywa dla tradycyjnych kwiatów, która ozdobi  rower i nada mu wyjątkowego charakteru.

Uchwyt Electra na kawęCiekawym pomysłem jest też uchwyt Elektra na kawę, który pozwoli cieszyć się ulubionym napojem podczas rowerowych przejażdżek, w drodze do pracy, szkoły i na spotkanie. Electra pasuje do większości papierowych kubków na wynos oraz dostępnych na rynku kubków termicznych.

www.WygodnyRower.pl

Walentynki tuż tuż, mamy nadzieję, że udało się Wam już wybrać coś wyjątkowego dla swojej ukochanej osoby. Wszystkie upominki można kupić w Butiku rowerowym, który ufundował nagrody w naszym facebookowem konkursie walentynkowym.

Upominki dla zakochanych

Dzwonek z walentynkowej serii Manybells

Upominki dla zakochanych

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!