Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > SLADDA - pierwszy rower w ofercie IKEA

SLADDA - pierwszy rower w ofercie IKEA

Data: 2016-04-26
Źródło: Informacja własna

W sierpniu w sklepach sieci IKEA pojawią się w sprzedaży rowery miejskie SLADDA z paskiem zębatym zamiast łańcucha. Jak przystało na produkt tej szwedzkiej firmy, kupujący będzie go musiał sobie sam złożyć.

IKEA SLADDA

IKEA jest już wręcz synonimem sklepu w którym kupimy wszystko do mieszkania - od łyżeczki poprzez pościel, szklanki, zmywarkę po komplet szafek do kuchni oraz łóżko.Teraz firma rozszerza asortyment wprowadzając do swoich sklepów rower SLADDA.

Jest to prosty model miejski z aluminiową ramą w dwóch wersjach - z kołami 26" i 28". Dostępna będzie tylko jedna wersja kolorystyczna - biała.

IKEA SLADDA

Zamiast łańcucha zastosowano bardziej wytrzymały i bezobsługowy pasek napędowy. Dzięki temu odpadnie konieczność konserwacji i smarowania napędu. Więcej szczegółów oficjalnie nie podano, ale patrząc na zdjęcia można wnioskować, że rower będzie posiadał przedni mechaniczny hamulec tarczowy, napęd jednobiegowy oraz torpedo (hamulec w piaście).

IKEA SLADDA

Jak przystało na produkt z IKEA rower został dobrze przemyślany i posiada system "klikowy", który umożliwia w prosty sposób przymocowanie koszyka, sakw oraz przyczepki.

IKEA SLADDA

Oskar Juhlin, Jan Puranen and Kristian Eke

SLADDA został zaprojektowany we współpracy z Oskarem Juhlinem, Janem Puranenem oraz Kristianem Eke ze studia Veryday i zdobył już nagrodę Red Dot Design Award. IKEA SLADDA pojawi się w ponad 300 sklepach w 28 krajach w sierpniu 2016 roku. Niestety na liście nie ma Polski. Cenę ustalono na 699 euro (ponad 3.000 zł) oraz 499 euro (około 2000 zł) dla członków programu lojalnościowego (IKEA Family).

IKEA SLADDA

 IKEA SLADDAIKEA SLADDAIKEA SLADDA
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!