Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Thule EasyFold - nowy standard bagażnika rowerowego na samochód

Thule EasyFold - nowy standard bagażnika rowerowego na samochód

Data: 2013-05-08
Źródło: Informacja własna

Thule EasyFold - nowy standard bagażnika rowerowego na samochódW ofercie firmy Thule – renomowanego producenta sprzętu ułatwiającego przewożenie samochodem różnego typu wyposażenia – pojawił się najnowszy bagażnik rowerowy montowany na hak: model EasyFold. To unikalny produkt, łączący w sobie kilka cech kluczowych dla wygodnego transportowania jednośladów: jest w pełni składany, łatwy w montażu, a na dodatek może zmieścić dwa rowery o łącznej wadze nawet 60 kg. To oznacza, że jako jeden z niewielu produktów na rynku świetnie nadaje się do transportowania rowerów z napędem elektrycznym czy też ciężkich rowerów zjazdowych. 

Dzięki ergonomicznej konstrukcji, zamontowanie bagażnika na haku trwa dosłownie chwilę – równie łatwe i wygodne jest umieszczenie i zabezpieczenie na nim rowerów.

Problemem nie jest również rozmiar „ładunku” – przemyślany projekt i system mocowania sprawiają, że EasyFold jest w stanie przewieźć rowery o praktycznie dowolnej wielkości i średnicy kół, w tym coraz popularniejsze 29ery.

Thule EasyFold - nowy standard bagażnika rowerowego na samochódAtuty najnowszego dzieła Thule ujawniają się nie tylko podczas montowania i przewożenia rowerów – użytkownicy docenią również możliwość uzyskania łatwego dostępu do bagażnika samochodowego (wystarczy nacisnąć specjalny pedał) oraz złożenia EasyFolda w zaledwie dwóch ruchach do postaci niewielkiej, kompaktowej walizki (61x31x67 cm) z wygodnym uchwytem, którą bez problemu przewieziemy autem, nie blokując przy tym całego bagażnika lub przechowamy w garażu czy szafie.

Thule EasyFold wyposażony jest w zamek (zabezpieczający zarówno bagażnik na haku holowniczym, jak i wpięte do niego rowery) oraz komplet oświetlenia. Całość wykonana jest z materiałów gwarantujących najwyższą trwałość i odporność na trudy eksploatacji – głównie aluminium, stali i wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Doskonałym uzupełnieniem Thule EasyFold jest specjalnie zaprojektowana torba Thule 9311, w której schować można – często zabrudzony podczas podróży - bagażnik.

Cenę bagażnika EasyFold - który jest już dostępny w specjalistycznych sklepach z bagażnikami samochodowymi i rowerowymi - ustalono na 2403 zł.

 

 

Thule EasyFold - nowy standard bagażnika rowerowego na samochód

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!