Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Thule Perfect Getaway - pochwal się zdjęciem i wygraj rower z sakwami

Thule Perfect Getaway - pochwal się zdjęciem i wygraj rower z sakwami

Data: 2014-03-21
Źródło: Informacja prasowa

The Perfect Getaway to najnowsza inicjatywa firmy Thule skierowana do rowerzystów, w przygotowaniu której wzięli udział dwaj członkowie zespołu Thule Crew - Tim Johnson oraz Chris Van Dine. Jej najważniejszym elementem jest witryna z poradami i wskazówkami dla rowerzystów, na której każdy może opublikować zdjęcie ze swojej rowerowej ucieczki od codzienności, zapoznać się z poradami sportowców oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Na stronie www.thule.com/getaway znaleźć można opisy produktów Thule przeznaczonych dla rowerzystów, a także wskazówki i porady dwóch legend sportu rowerowego i członków drużyny Thule Crew - Chrisa Van Dine'a and Tima Johnsona.

Każdy fan jednośladów może opublikować na stronie swoje najbardziej inspirujące zdjęcia związane z wyprawami rowerowymi  - wystarczy przesłać je do serwisu Instagram i otagować frazą #thulegetaway . Co tydzień - od 15 marca do 14 czerwca 2014 r. – wybierany będzie zwycięzca tygodnia, który otrzyma plecak Thule EnRoute Daypack. Później wszyscy zwycięzcy z poszczególnych tygodni będą mieli szansę wygrać nagrodę główną – rower Trek o wartości ok. 1 tys. euro oraz pełny zestaw produktów rowerowych Thule (wśród nich wielokrotnie nagradzany zestaw sakw i bagażników Thule Pack ‘n Pedal).

Dodajmy, że na stronie konkursowej znaleźć można również filmy wideo nadesłane przez uczestników poprzedniego konkursu Thule dla aktywnych - Go Epic with Thule.

O członkach Thule Crew zaangażowanych w projekt:

Chris Van Dine

  • Amerykanin
  • Specjalista od freeride
  • Urodzony: 1980
  • Rodzina: Rodzice i brat
  • Ulubione miejsce na świecie: To kwestia odpowiedniej perspektywy, piękno i inspiracje można znaleźć w dowolnym miejscu.

Tim Johnson

  • Amerykanin
  • Jeden z najlepszych amerykańskich kolarzy szosowych, specjalista od cyclocross i ambasador sportów rowerowych w Waszyngtonie
  • Urodzony: 1977 r.
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!