Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > V Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych - nabór

V Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych - nabór

Data: 2013-09-24
Źródło: Informacja własna

V Wrocławskie Spotkania Podróżników RowerowychPod koniec listopada będą mieli swoje święto miłośnicy podróży na dwóch kółkach. We Wrocławiu odbędzie się się piąta edycja Wrocławskich Spotkań Podróżników Rowerowych.

W ostatnich latach, w imponującym tempie przybywa nam cyklistów – osób, dla których jazda na rowerze jest sposobem przemieszczania się po zatłoczonych miastach, tych, którzy jeżdżą okazjonalnie, rekreacyjnie i takich co na rowerze ruszają w daleki świat. Dla wszystkich, którzy lubią rower i „wiatr we włosach” Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu przygotowuje piątą edycję Wrocławskiego Spotkania Podróżników Rowerowych.  Inicjatywa umożliwia poznanie rzeczywistości innej niż nasza, spotkanie z ciekawymi ludźmi, uczy tolerancji i może być inspiracją do organizowania własnych wycieczek i wypraw.

Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 30 listopada w godz. od 14.00 do 18.30, ale już teraz organizatorzy zapraszają osoby oraz grupy, które odbyły ciekawe wyprawy na rowerach i chcą przedstawić relację fotograficzną lub filmową podczas Spotkania. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 października 2013 r.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej  MDK Śródmieście:  www.mdksrodmiescie.wroc.pl

V Wrocławskie Spotkania Podróżników RowerowychV Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych

Portal wRower.pl jest patronem medialnym imprezy.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!