Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Wrocław: Akcja dokumenta-ciclista, czyli pokaż światu swój rower

Wrocław: Akcja dokumenta-ciclista, czyli pokaż światu swój rower

Data: 2010-05-19
Źródło: Informacja własna

W sobotę 22 maja od 14:00 do 17:00 na Wyspie Słodowej we Wrocławiu pozwól sfotografować siebie i swój rower!

Nie masz jeszcze zdjęcia ze swoim rowerem? Przyjedź więc na wrocławską Wyspę Słodową, gdzie w ramach projektu dokumenta-ciclista odbędzie się sesja fotograficzna dla wrocławskich rowerzystów.

Nie ma absolutnie znaczenia jakiego sprzętu używasz, liczysz się tylko Ty i Twój rower. Masz górala i to on najlepiej sprawdza się we Wrocławiu? Przyjedź i zrób sobie zdjęcie. Jeśli jeździsz na tzw. amsterdamce, holenderce, cruiserze, ukrainie lub kochanym składaku przyjedź, pokaż wszystkim pogromcę wrocławskich krawężników. Jeśli używasz szosówki, singiel speeda czy ostrego koła, zedrzyj trochę bruku i zaprezentuj go światu. Nieważne czy robisz to zawodowo, dla sportu czy po prostu wolisz poruszać się rowerem po mieście. Takiej akcji nie możesz opuścić.

Fotografie na tle białego płótna są portretem rowerzystów z różnych miejsc świata. Pokazują istniejącą relacje pomiędzy użytkownikiem i jego ulubionym jednośladem, prezentują modę rowerową oraz rodzaje używanych w danym miejscu rowerów. Będzie to szósta sesja fotograficzna. Poprzednie odbyły się na Wyspach Brytyjskich i Norwegii. Po Wrocławiu projekt zawita do Poznania.

Więcej na http://www.dokumenta-ciclista.co.uk »

Tagi: miasto , Wrocław
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!