Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Hiplok Z LOK - najbardziej minimalne zabezpieczenie rowerowe

Hiplok Z LOK - najbardziej minimalne zabezpieczenie rowerowe

Data: 2017-04-04
Źródło: Informacja własna

Brytyjska firma Hiplok wprowadziła do oferty najbardziej minimalistyczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Ważący zaledwie 20 gramów Hiplok Z LOK to konstrukcyjnie rzecz biorąc zwykła opaska samozaciskowa zwana powszechnie trytytką.

Hiplok Z LOK

Hiplok Z LOKnie jest jednak taki zwyczajny. Po pierwsze posiada rdzeń ze stali nierdzewnej, a po drugie aby go otworzyć potrzebujemy uniwersalnego kluczyka. Rozwiązanie to jest bardzo proste i nie będzie stanowiło większej przeszkody dla złodzieja. Pasek podda się działaniu obcinaków do drutu, a zamek łatwo sforsować stosując kluczyk od innego Z LOK'a. Po co więc mielibyśmy kupować go?

Hiplok Z LOK

Idea stosowania Hiplok Z LOK polega na chwilowym przymocowaniu roweru lub akcesoriów, tak aby złodziej nie mógł podbiec i zabrać naszej własności. Np gdy na straganie kupujemy warzywa, rower mamy na oku - kradzież niezabezpieczonego trwa dosłownie 2 sekundy. Jeśli natomiast zablokujemy koło, taki manewr się nie uda tak szybko.

Hiplok Z LOK

Paski Hiplok Z LOK o długości 40 cm są sprzedawane parami w cenie 15 funtów brytyjskich. W sprzedaży od 10 kwietnia 2017 r.

Hiplok Z LOKHiplok Z LOK

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!