Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Hiplok Z LOK - najbardziej minimalne zabezpieczenie rowerowe

Hiplok Z LOK - najbardziej minimalne zabezpieczenie rowerowe

Data: 2017-04-04
Źródło: Informacja własna

Brytyjska firma Hiplok wprowadziła do oferty najbardziej minimalistyczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Ważący zaledwie 20 gramów Hiplok Z LOK to konstrukcyjnie rzecz biorąc zwykła opaska samozaciskowa zwana powszechnie trytytką.

Hiplok Z LOK

Hiplok Z LOKnie jest jednak taki zwyczajny. Po pierwsze posiada rdzeń ze stali nierdzewnej, a po drugie aby go otworzyć potrzebujemy uniwersalnego kluczyka. Rozwiązanie to jest bardzo proste i nie będzie stanowiło większej przeszkody dla złodzieja. Pasek podda się działaniu obcinaków do drutu, a zamek łatwo sforsować stosując kluczyk od innego Z LOK'a. Po co więc mielibyśmy kupować go?

Hiplok Z LOK

Idea stosowania Hiplok Z LOK polega na chwilowym przymocowaniu roweru lub akcesoriów, tak aby złodziej nie mógł podbiec i zabrać naszej własności. Np gdy na straganie kupujemy warzywa, rower mamy na oku - kradzież niezabezpieczonego trwa dosłownie 2 sekundy. Jeśli natomiast zablokujemy koło, taki manewr się nie uda tak szybko.

Hiplok Z LOK

Paski Hiplok Z LOK o długości 40 cm są sprzedawane parami w cenie 15 funtów brytyjskich. W sprzedaży od 10 kwietnia 2017 r.

Hiplok Z LOKHiplok Z LOK

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
2018-11-08 03:57 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>Обучение программе Автокад с нуля самостоятельно</a> по практическому самоучителю, читайте, смотрите <a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>тут</a>.
2018-11-11 09:55 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>Как нарисовать луч в Автокад</a> с помощью инструмента луч, смотрите, читайте <a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>на сайте</a>.
2019-03-01 17:10 anonim |
Удивительное явление произошло в Австралии,озеро в одном городском парке сменило свой цвет и стало розовым!Увидеть озеро,прочитать как это произошло можно <a href=https://zen.yandex.ru/media/travel_on_earth/pochemu-eto-ozero-vdrug-stalo-rozovym-5c7766fea0219800b21bd47e>тут</a>