Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Jazda próbna czyli drzwi otwarte w salonach rowerowych Kross

Jazda próbna czyli drzwi otwarte w salonach rowerowych Kross

Data: 2013-04-19
Źródło: Informacja własna

Jazda próbna czyli drzwi otwarteRusza ogólnopolska akcja drzwi otwartych dla wielbicieli sportów rowerowych. Marki Kross i Mio zapraszają wszystkich chętnych do testowania swoich produktów. Od 5 kwietnia pasjonaci rowerowej aktywności mogą zgłaszać się do akcji, w której przez pięć miesięcy, w blisko 40 miastach Polski można będzie wypróbować  rowery Kross oraz komputery rowerowe Mio Cyclo z serii 100. Każdy, kto chce poczuć różnicę pomiędzy sprzętem dla amatorów, a wyposażeniem prawdziwych profesjonalistów będzie miał ku temu jedyną,  niepowtarzalną okazję.
Jazda próbna czyli drzwi otwarte

Pierwsi uczestnicy testów wsiądą na wybrane przez siebie rowery już pod koniec kwietnia. Będzie to unikalna okazja do sprawdzenia modeli, które często u dealerów dostępne są tylko na zamówienie. Wraz z wyjątkowymi rowerami marki Kross będzie można przetestować komputery rowerowe Mio Cyclo 105 HC, które umożliwiają prowadzenie i monitorowanie w pełni profesjonalnego treningu. To jedyna tego typu akcja zasięgiem obejmująca całą Polskę - drzwi otwarte dla rowerzystów.

Jak wziąć udział?

Aby uniknąć długiego oczekiwania i kolejek po sprzęt, organizator umieścił na stronie internetowej http://www.kross.pl/testy/zgloszenie formularz zgłoszeniowy online, w którym każdy chętny może wybrać miasto i model roweru do przetestowania. Następnie, drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail, uczestnik zostanie poinformowany o dokładnym terminie, w którym będzie mógł odbyć testy.

Co można testować?

W formularzu zgłoszeniowym chętni znajdą do wyboru sześć wysokiej klasy rowerów polskiej marki Kross: Jazda próbna czyli drzwi otwarteLevel A9 (wyczynowy rower stworzony do jazdy w wymagającym terenie), Level B9 (model górski na 29 calowych kołach),  Earth 2.0 (rower do maratonów z autorską technologią zawieszenia RVS), Vento 3.0 (zaprojektowany dla uzależnionych od prędkości i kochających długie jazdy na szosie), Level F6 (dedykowany specjalnie paniom nie bojącym się wyzwań) i Evado 7.0 (rower turystyczny o sportowym zacięciu). Jednocześnie możliwe będzie wypożyczenie komputera rowerowego Mio Cyclo 105 HC - osobistego partnera treningowego, za pomocą którego można mierzyć czas przejazdu, prędkość, dystans i spalone w trakcie jazdy kalorie. Dodatkowo dzięki technologii ANT+ rowerzysta może korzystać z profesjonalnych czujników tętna i kadencji, które pozwalają na bieżąco monitorować stan jego organizmu. Urządzenia Mio są odporne na trudne warunki pogodowe, wyposażono je także w wytrzymałą baterię i moduł GPS, który pozwala na zapis pokonanej trasy.

Zapisów na testy można dokonywać już teraz na stronie www.kross.pl gdzie znajduje się również szczegółowy regulamin akcji i wszystkie informacje na temat udostępnianych modeli. Więcej  o komputerach rowerowych Mio Cyclo 105 HC można znaleźć na stronie www.mio.com/pl.

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Tagi: Kross , mio , testy
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!