Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Kreidler wchodzi na polski rynek rowerowy

Kreidler wchodzi na polski rynek rowerowy

Data: 2014-03-12
Źródło: Informacja prasowa

Rowery KreidlerZ początkiem marca na polskim rynku rowerowym oficjalnie debiutuje, mająca ponad sto lat doświadczenia, niemiecka marka Kreidler. Do szerokiej dystrybucji trafią zarówno rowery typu city, cross, trekking oraz MTB, jak i hybrydowe rowery elektryczne.

Rowery KreidlerW ofercie Kreidler Polska znajduje się aktualnie ponad 70 modeli rowerów, z czego kilkanaście to e-rowery. Rowerowe propozycje – sygnowane zapadającym w pamięć znakiem Kreidlera – dedykowane są nie tylko miłośnikom jazdy rekreacyjnej, ale też wyczynowej. Przedsiębiorstwo stawia bowiem na różnorodność i stara się dopasować do potrzeb różnych grup fanów dwóch kółek.

„Rowery marki Kreidler oddają w sobie główną ideę przyświecającą firmie. Celem jest jak najlepsze połączenie trzech konkretnych elementów. Chodzi o wysoką jakość wykonania, nowatorski design oraz komfort jazdy. Pracę ułatwia nam ponad 126 lat doświadczenia w produkcji jednośladów” – mówi Ireneusz Miśkowiec, menedżer ds. sprzedaży i produktów w Kreidler Polska.

Rowery KreidlerZróżnicowanie oferty widoczne jest w cenach poszczególnych modeli. Zaczynają się one od ok. 1,5 tys. zł. Nie brak jednak rowerów, których cena przekracza nawet 18 tys. zł – tyle kosztuje np. Kreidler Black Tusk 29èr Carbon Team Edition, stworzony wspólnie z zawodową grupą kolarską Black Tusk.
Firma zamierza prowadzić sprzedaż przez sieć dystrybucją obejmującą specjalistyczne sklepy rowerowe oraz trzy własne salony.

„Obecnie zakładamy, że docelowo rowery marki Kreidler znaleźć można będzie w wyselekcjonowanej grupie punktów – w sumie w ok. 50 istniejących w Polsce sklepów rowerowych” – tłumaczy Miśkowiec.

Rowery KreidlerRowery Kreidler

Kreidler to przeszło 120 lat tradycji i doświadczenia. Założony w 1888 r. zakład przez długie lata zajmował się produkcją mopedów (motorowerów), a później także motocykli. Od kilku dekad przedsiębiorstwo tworzy również rowery.

(full) Rowery Kreidler-kreidler_2014__mat__pras__.jpg

Za obecność rowerów Kreidlera nad Wisłą odpowiada polska firma Taurus, znana dotychczas głównie z produkcji i dystrybucji boxów i bagażników dachowych oraz specjalistycznego sprzętu ułatwiającego transport, m.in. uchwytów do przewozu rowerów na dachu samochodu. Wcześniej przedsiębiorstwo z powodzeniem wprowadziło na polski rynek szwedzką markę Thule.


www.kreidler.pl

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!